“من می خواهم برای معذرت خواهی… کاملا به f*cking هیچ کس’: برنلی فن ‘حاضر به توبه برای زندگی ماده بنر’

یک برنلی حامی نیز در دفاع از حرکت خود را به ترتیب برای یک سفید زندگی از ماده ” بنر به پرواز در بالا سمت خود چمن مور ورزشگاه در طول 5-0 تخریب به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان منچستر سیتی در روز دوشنبه.

مدت کوتاهی پس از شروع مسابقه از روز دوشنبه بازی هواپیما کشف شد, پرواز فوق ورزشگاه نمایش بنر نمایش عبارت آمد و در مدت کوتاهی پس از تمام 22 بازیکن تا به حال kneeled قبل از بازی در همبستگی در برابر این معضل نژادپرستی در ورزش است.

برنلی فن جیمی Hepple نیز مسئولیت این نمایش که به عنوان یک روشنی بخشد به موجی از نمایش پشتیبانی برای ‘Black Lives Matter’ جنبش است که باید تبدیل به امری عادی در زبان انگلیسی بازی پس از راه اندازی لیگ برتر در هفته گذشته و باعث Lancashire باشگاه و همچنین به عنوان کاپیتان بن Mee به شدت محکوم می کند.

همچنین در rt.com ‘رسوایی’: اعتراض ‘سفید زندگی از ماده” بنر مگس بیش از ورزشگاه به شهرستان و برنلی ستاره ها را به زانو قبل از بازی

Hepple هر چند باقی مانده مصر. قرض گرفتن یک عبارت از ایرلندی UFC سوپراستار Conor McGregor, Hepple خود نوشت پس از حذف Facebook صفحه ای که “من می خواهم به این زمان به عذر خواهی .. کاملا به F*CKING هیچ کس!

این در حال حاضر ظاهرا نژادپرستانه می زندگی ماده” او ادامه داد: در رسانه های اجتماعی حساب کاربری آن نیز نمایش داده می شود یک عکس از Hepple در کنار English Defence League بنیانگذار تامی رابینسون.

برنلی را از شدت محکوم Hepple اقدامات در بیانیه ای. “ما مایل به آن را روشن است که کسانی که مسئول هستند خوش آمدید در چمن مور” آن را بخوانید.

این به هیچ وجه نشان دهنده چه برنلی باشگاه فوتبال مخفف و ما کار خواهد کرد به طور کامل با مقامات برای شناسایی کسانی که مسئول و مسئله طول عمر ممنوعیت.”

Mee شده است که یکی در باشگاه از سال 2012 نیز صحبت از “شرم” در این حادثه پس از شکست به پپ گواردیولا ،

ما به عنوان یک گروه از بازیکنان آن را محکوم کنیم شرمنده ما خجالت. آن را قطعا تا به حال تاثیر گسترده ای بر روی ما را ببینید که در آسمان است. ما خجالت نا امید و ناراحت است. ما خجالت است که ما نام آن را.

که آنها سعی کردند به آن متصل به باشگاه ما – آن تعلق ندارد در هر نقطه در نزدیکی باشگاه ما. طرفداران می خواهم که سزاوار نیست به اطراف فوتبال.”

Lancashire پلیس نیز اعلام کرد که آنها در حال بررسی این موضوع برای تعیین اگر هر گونه قوانین شکسته شد.

همچنین در rt.com تمام 22 بازیکن و داور را به زانو بعد از ضربه کردن در لیگ برتر بازگشت در حمایت از زندگی ماده

کرایه یک گروه که کار در فیفا و یوفا در ضد تبعیض آمیز مسائل نیز محکوم کرد و گفت این حرکت خواستار Hepple را به عنوان یکی دیگر از شیرین کاری “نژادپرستانه واکنش” در برابر پل جنبش است.

آپارتاید به واکنش در برابر زندگی مهم جنبش در سراسر اروپا یک روند ما را دیده اند و مستند,” کرایه اجرایی مدیر Piara Powar گفت.

مجموعه ای در برابر BLM پیام از حقوق برابر “سفید زندگی از ماده” تنها می تواند با انگیزه های نژاد پرستی و محرومیت از حقوق برابر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net