“من شگفت زده می شود اگر سیاه رای دهندگان از او حمایت’: مغلوب ساختن پیشی جستن تیکه بلومبرگ بیش از ‘شرم آور’ New York ‘توقف-و-frisk’ سیاست

رئیس جمهور تهمت اتحاد خود را تمدید حمله به 2020, امیدوار, Mike Bloomberg, انفجار سابق شهردار نیویورک برای تهاجمی ‘توقف-و-frisk’ سیاست کار خود و مضر آن را تاثیر در نیویورک.

“اگر شما یک فرد سیاه و سفید در نیویورک شما متوقف شد دو بار در روز تا سه بار در روز شما نمی تواند رفتن به خانه خود را, آنها توقف شما هر روز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Geraldo ریورا در طول یک مصاحبه طولانی در روز پنج شنبه و اضافه کرد “چه بلومبرگ را به جامعه سیاه و سفید بود و یک رسوایی است.”

من خواهد بود بسیار شگفت زده اگر سیاه و سفید جامعه می تواند او را حمایت.

هر چند تهمت دفاع فعلی خود را شخصی وکیل سابق و شهردار نیویورک رودی جولیانی که همچنین شدت بحث برانگیز سیاست در حالی که حاکم شهر او گفت: بلومبرگ “در آمد و ضرب آن زمان ده.”

“اگر شما یک فرد سیاه و سفید راه رفتن پایین خیابان, شما قرار بود به متوقف شود و frisked تحت بلومبرگ،” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که در حالی که “رودی از آن استفاده می شود,” او بسیار “بسیار کم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز پشتیبانی از stop-و-frisk در طول سال 2016 کمپین حاکی از آن کار می کرد “فوق العاده” در نیویورک, هر چند در آن زمان ساخته شده است هیچ فرقی بین سیاست تحت جولیانی که در مقایسه با بلومبرگ.

همچنین در rt.com ‘در مجموع نژادپرستانه’: مغلوب ساختن پیشی جستن کمک می کند ‘لغو’ بلومبرگ در توییتر پس از به بیرون درز صوتی سرزنش اقلیت برای ’95 درصد از قتل’

رئیس جمهور در زمان مشابه خط حمله اوایل این هفته پس از به بیرون درز صوتی از یک 2015 سخنرانی در موسسه آسپن, گیر افتاد, بلومبرگ حاکی از این است که به عنوان شهردار او مستقر “تمام پلیس در اقلیت محله” اصرار “که در آن جرم و جنایت واقعی است.”

“وای بلومبرگ کل نژادپرستانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حال حاضر حذف صدای جیر جیر که کمک به ارسال التهابی کلیپ روند در رسانه های اجتماعی با وجود بلومبرگ قبلی تلاش برای دفن آن درخواست موسسه آسپن به توزیع تصویری از سخنرانی.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هیچ زندانی در تهاجم خود در میلیاردر media mogul او با نزدیک شدن به یکی دیگر از شهردار سابق در حال اجرا برای رئيس جمهور با احتیاط بیشتر. وقتی پرسید که آیا آمریکایی ها خواهد بازیگران, رای گیری برای, گی نامزد – ظاهرا اشاره به سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg – او خوش بینانه است.

“به نظر نمی رسد به صدمه زدن به پیت بوت-edge-لبه به عنوان به شما می گویند که شما او را صدا,” او گفت: با استفاده از syllabic تلفظ که Buttigieg خود کمپین اتحاد گچ بری بر روی تی شرت. “به نظر نمی رسد به صدمه زدن به او بسیار زیاد است اما … وجود دارد خواهد بود یک گروه است که احتمالا [برای رای دادن گی نامزد]. اما شما یا من نمی خواهد در آن گروه است.”

همچنین در rt.com بلومبرگ لعنتی برای عذرخواهی & U-نوبه خود در نیویورک را متوقف و frisk’ سیاست پیش از نامزدی ریاست جمهوری پیشنهاد

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی