یاد ستاره اپرا Placido Domingo تست مثبت برای coronavirus

Opera سوپراستار Placido Domingo گفته او قرارداد مخوف Covid-19 ویروس گرفتن یک لحظه به اصرار طرفداران خود را به دنبال پایه دستورالعمل های بهداشتی به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر را نگه می دارد در حال رشد است.

“من احساس می کنم این است که من وظیفه اخلاقی به اعلام به شما که من تست مثبت برای COVID19 به کرونا ویروس” این خواننده گفت: در Facebook در روز یکشنبه.

دومینگو و خانواده اش باقی خواهد ماند و در انزوا “به عنوان طولانی به عنوان آن تلقی پزشکی لازم است.”

ستاره کردم تست شده برای این ویروس پس از او “تجربه تب و سرفه علائم” و نتایج برگشتم مثبت است.

برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس دومینگو به دادگاه تجدید نظر به طرفداران خود را به “پیروی از دستورالعمل های اساسی با شستن دست های خود را اغلب” و به دنبال دیگر اقدامات لازم به طوری که “ما می توانیم امیدوارم بازگشت به عادی ما در زندگی روزمره خیلی زود است.”

همچنین در rt.com شوکی برای هند ؟ رسانه های اجتماعی تقسیم پلیس پس از اتهامات مطبوعاتی در برابر Covid-19-حمل بالیوود خواننده Kanika Kapoor

Coronavirus همه گیر نیست یدکی بالا سیاستمداران و افراد مشهور در سراسر جهان — و دومینگو به نظر می رسد آخرین به لیست. تعدادی از بازیگران از جمله تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون و پیوند دختر Olga Kurylenko و همچنین ورزشکاران مشهور و کارآفرینان باید آزمایش مثبت برای ویروس.

شیوع afflicting جهان در حال حاضر آلوده بیش از 300000 کشته شدن بیش از 13000.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de