هاکی روی یخ ستاره جی Bouwmeester ‘آگاهانه و هشدار’ پس از درد و رنج قلبی مسئله در NHL ثابت (تصویری)

St. Louis Blues defenceman جی Bouwmeester است و دوره نقاهت را در بیمارستان کالیفرنیا پس از درد و رنج قلبی مسئله بر روی نیمکت در تیم خود ثابت با Anaheim Ducks در روز سه شنبه.

36 ساله در کانادا سقوط بر روی نیمکت پس از آمدن کردن یخ با حدود هفت دقیقه باقی مانده در اولین دوره است. آن را وادار قابل توجهی ترس در میدان جنگ برای بازیکن تندرستی با بلوز مدیر کل داگ آرمسترانگ بعد از گفتن این رسانه ها که پخش شد “هشدار”.

خوشبختانه با سریع پاسخ از ما, پزشکی, مربیان, آناهایم, پزشکی, مربیان و تیم پزشکان, آنها قادر به ایجاد ثبات جی,” او گفت:.

همچنین در rt.com ‘بی طبقه & بی احترامی’: کانادا بازیکن هاکی زیر آتش برای عدم حذف کلاه طول روسی سرود (تصویری)

او هشدار و حرکت همه اندام خود را به او منتقل شد به UC Irvine, مرکز پزشکی. در حال حاضر جی آگاهانه است و هشدار او به عنوان دستخوش آزمایش های بیشتر توسط آناهایم پزشکان. ما خواهد شد به روز رسانی جی بیماری صبح روز چهارشنبه.”

وجود نگرانی قابل توجهی برای Bouwmeester پس از سقوط با چند تن از هم تیمی های خود را بلافاصله گفتن مقامات فوری که در درمان های پزشکی مورد نیاز بود. زمانی که پزشکان وارد, اعضای تیم خود را برداشته نیمکت از راه اجازه می دهد تا دسترسی آسان به این بازیکن برای درمان.

Bouwmeester بود یک بازیکن کلیدی در Blues’ جام استنلی پیروزی فصل گذشته. او اسیر زمستان طلای المپیک با کانادا در سوچی در سال 2014 و دو بار قهرمان جهان.

این بازیکن کهنه کار است که در حال حاضر در 17 فصل به عنوان یک حرفه ای و بازی های برگزار شده است بیش از 1 ، 200 بازی در یک حرفه ای است که هم او را دیده نماینده Florida Panthers و Calgary Flames.

همچنین در rt.com شکستن یخ: هاکی-دوست جدید ما بازدید سفیر مسکو بازی و… خود را نشان می دهد مورد علاقه بازیکن روسی است

Bouwmeester پدر دان بود و در حال حاضر در این عرصه در زمان حادثه و قابل درک است به همراه پسرش به بیمارستان.

بازی به تعویق افتاد پس از این حادثه و خواهد بود موکول برای تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی