St. Louis Blues defenceman جی Bouwmeester است و دوره نقاهت را در بیمارستان کالیفرنیا پس از درد و رنج قسمت قلبی بر روی نیمکت در تیم خود ثابت با Anaheim Ducks در روز سه شنبه.

36 ساله در کانادا سقوط بر روی نیمکت پس از آمدن کردن یخ با حدود هفت دقیقه باقی مانده در اولین دوره قابل توجهی باعث ترس در میدان جنگ برای بازیکن تندرستی با بلوز مدیر کل داگ آرمسترانگ بعد از گفتن این رسانه ها که پخش شد “هشدار”.

خوشبختانه با سریع پاسخ از ما, پزشکی, مربیان, آناهایم, پزشکی, مربیان و تیم پزشکان, آنها قادر به ایجاد ثبات جی,” آرمسترانگ گفت.

همچنین در rt.com ‘بی طبقه & بی احترامی’: کانادا بازیکن هاکی زیر آتش برای عدم حذف کلاه طول روسی سرود (تصویری)

او هشدار و حرکت همه اندام خود را به او منتقل شد به UC Irvine, مرکز پزشکی. در حال حاضر جی آگاهانه است و هشدار او به عنوان دستخوش آزمایش های بیشتر توسط آناهایم پزشکان. ما خواهد شد به روز رسانی جی بیماری صبح روز چهارشنبه.”

وجود نگرانی قابل توجهی برای Bouwmeester پس از سقوط با چند تن از هم تیمی های خود را بلافاصله remonstrating به مقامات که فوری به درمان های پزشکی مورد نیاز بود.

هم تیمی های خود را پس از آن برداشته نیمکت از راه به پزشکان اجازه می دهد دسترسی آسان تر به درمان خود Bouwmeester.

Bouwmeester شد یک جزء کلیدی برای بلوز’ جام استنلی پیروزی فصل گذشته و برنده های زمستانی المپیک طلا با کانادا در سوچی در سال 2014 و همچنین دو بار قهرمان جهان.

این بازیکن کهنه کار است که در حال حاضر در 17 فصل به عنوان یک حرفه ای و بازی های برگزار شده است بیش از 1 ، 200 بازی در یک کار حرفه ای نیز که او را دیده نماینده Florida Panthers و Calgary Flames.

همچنین در rt.com شکستن یخ: هاکی-دوست جدید ما بازدید سفیر مسکو بازی و… خود را نشان می دهد مورد علاقه بازیکن روسی است

Bouwmeester پدر دان بود و در حال حاضر در این عرصه در زمان حادثه و قابل درک است به همراه پسرش به بیمارستان.

بازی به تعویق افتاد پس از این حادثه و خواهد بود موکول برای تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su