فرهنگ “اجتناب و انکار” مجاز سینه جراح برای انجام botched و غیر ضروری در عملیات صدها نفر از زنان گزارش کرده است.

مستقل تحقیق در ایان پاترسون را قصور کرده است توصیه می شود به یاد او 11,000 بیماران برای عمل جراحی خود را به ارزیابی می شود.

پاترسون در خدمت 20 سال زندان برای 17 فقره زخمی با قصد.

یکی از پاترسون را به همکاران ارجاع شده است به پلیس و پنج بیشتر به سلامت ناظران توسط پرس و جو.

خوار سینه جراح کار با بیماران مبتلا به سرطان در بیمه خدمات درمانی و بیمارستان های خصوصی در غرب میدلندز بیش از 14 سال است.

خود را غیر قابل تنظیم “رخ-مصرف” mastectomies که در آن بافت پستان را پشت سر گذاشته بود به معنای این بیماری بازگشت و در بسیاری از بیماران خود را. دیگران تا به حال عمل جراحی آنها نیاز ندارد – حتی برخی از پیدا کردن سال بعد آنها سرطان است.

بيماران اجازه پایین توسط سیستم بهداشت و درمان “در هر سطح” گفت: درخواست صندلی اسقف نوریچ Rt Revd جیمز گراهام که شناسایی “های متعدد فردی و سازمانی شکست”.

یکی از پاترسون را قربانیان تریسی اسمیت استقبال 15 توصیه برای بهداشت سرویس های ساخته شده توسط پرس و جو.

“پاترسون بود این ادعا که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از سرطان کانون در سلیهولل. تنها مشکل در سلیهولل شد ایان پاترسون” او گفت:.

“در حال حاضر ما به مبارزه ادامه خواهد داد به طوری که توصیه میشود در محل قرار داده برای جلوگیری از این همیشه اتفاق می افتد در بیمه خدمات درمانی و یا منار یا هر بیمارستان خصوصی در کشور است.”

  • خوار جراح زندانی برای 15 سال
  • سرطان پستان و مرگ و میر پس از بررسی جراح زندانی

در گزارش خود اسقف جیمز گفت: “درد و رنج توصیف کرد; این سنگدلی; شرارت; شکست در بخشی از افراد و موسسات و همچنین پاترسون خود را – این وضوح شرح داده شده در چه بیمارانی به ما گفت.

“مقیاس از آنچه رخ داده در طول زمان این قصور رفت; میراث وحشتناک برای بسیاری از خانواده ها آن را دشوار است به مبالغه آسیب انجام می شود از جمله اعتماد به پزشکی سازمان.”

پزشکی قانونی و پلیس غرب میدلندز به دنبال مرگ 23 پاترسون بیماران.

تجزیه و تحلیل

هیو پیم سلامت, ویرایشگر, BBC News

باز کردن کلمات پاترسون درخواست قابل توجه می باشد. صندلی Rt Revd جیمز گراهام می گوید: این بود “بدتر” به سادگی از یک داستان در مورد یک سرکش جراح هر چند که خود غم انگیز است.

او می گوید: سیستم بهداشت و درمان ناکارآمد در هر سطح که آن را به نگه داشتن بیماران امن است. و این بود که در کمتر از یک دهه پیش.

او نشان می دهد در حال حاضر وجود دارد بیش از اندازه کافی تنظیم کننده کافی در بودجه, اما آنها هنوز هم انجام نمی دهد به اندازه کافی در مجموع برای نگه داشتن بیماران امن است.

تکان دهنده او می گوید که بر اساس شواهد از پزشکان به عنوان تنظیم کننده چیزی مشابه اتفاق می افتد در حال حاضر.

پاترسون شروع به کار در منار مخروطی بیمارستان خصوصی در سلیهولل در سال 1997 و منصوب شد در سلیهولل بیمارستان بخشی از قلب انگلستان NHS Trust یک سال بعد.

بین پس از آن و در سال 2011 او 11,000 بیماران در سراسر دو سایت. او به حالت تعلیق کلی نظام پزشکی (GMC) در سال 2012 در حالی که خود را اعمال می شد مورد بررسی قرار گرفت.

یک گزارش مستقل توسط وکیل آقا یان کندی یافت نگرانی در مورد پاترسون مطرح شده بود در اوایل سال 2003 اما مدیریت بیمارستان از دست رفته فرصت های متعددی به او را متوقف کند.

پس از محاکمه در ناتینگهام تاج دادگاه پاترسون از الترینچم در, Greater Manchester, که در شهرستان پایین, ایرلند شمالی, زندانی بوده برای 15 سال در ماه مه سال 2017 پس از گناهکار زخمی با قصد و نه زنان و یک مرد.

حکم او بود و بعد از آن افزایش یافته و به 20 سال است.

بعد از آن سال وزیر امور خارجه برای سلامت فیلیپ دان تاسیس مستقل پرس و جو.

“وجود دارد یک فرهنگ اجتناب و انکار هشدار دهنده از دست دادن شرکت های بزرگ حافظه و یک تخلیه مسئولیت در هر سطح” اسقف جیمز گفت: در نتیجه گیری خود را.

“این ظرفیت به صورت عمدی کوری است که نشان داده شده توسط راه است که در آن پاترسون رفتار و نابجا بالینی بود معاف و یا حتی مورد علاقه.

“بسیاری از سادگی اجتناب شود و یا مشغول به کار دور او. برخی می تواند شناخته شده اند در حالی که دیگران باید شناخته شده و چند باید شناخته شده است.”

کسانی که مراجعه کننده به سلامت ناظر و پلیس به نام نمی شد در این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im