“من خیلی دوست دارم به ترکیب پاتیناژ & انیمیشن’: Evgenia Medvedeva به تصویر بکشد دریانورد ماه در ژاپن نشان می دهد یخ

دو بار در جهان شکل قهرمان اسکیت Evgenia Medvedeva را نقش دریانورد شناخته شده شخصیت انیمه, پس از او تایید کرد شرکت او در ژاپن نشان می دهد یخ در تابستان آینده.

20 ساله ستاره در یک کنفرانس مطبوعاتی اختصاص داده شده به آینده ملوان ماه نشان می دهد یخ تاکید بر این که او مفتخر به تصویر کشیدن نمادین در مدرسه ای از انیمیشن های کلاسیک سری.

ادامه مطلب: رقیب جدید به Tutberidze است ؟ کره جنوبی زن اسکیت باز زمین دیده می شود هرگز قبل از چهار (تصویری)

برای من این نوع تعجب آور [برای دعوت به نشان می دهد]. من خیلی هیجان زده و همانطور که همه می دانند Sailor Moon یکی از شخصیت های مورد علاقه من در انیمه و همه کارتون ها,” او گفت:.

من خیلی خوشحالم که اینجا هستم و خیلی خوشحال می شود شخصیت اصلی Sailor Moon یخ نشان می دهد. من خوشحالم که به ملوان ماه بر روی یخ به دلیل این است که من انیمه های مورد علاقه و پاتیناژ زندگی من است. من خیلی دوست دارم به ترکیب همه چیز و من خیلی خوشحال و هیجان زده.”

Medvedeva است که بسیار محبوب در ژاپن در حال حاضر صحنه یک دریانورد ماه-با الهام از عملکرد بازآفرینی صحنه از انیمه راست بر روی یخ در سال 2017 جهانی تیم جایزه در توکیو.

المپیک مدال نقره که موفق به واجد شرایط برای تیم ملی روسیه در این سال را بازی نقش سرب در نمایش خواهد شد که اختصاص داده شده به حق رای دادن سالگرد 25th.

نشان می دهد که به جای برنامه ریزی شده در استان کاناگاوا به مدت سه روز از تاریخ 5 ژوئن تا 7 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su