بارسلونا لیونل مسی صحبت کرده است از تمایل خود را به پیوست با تیمی سابق نیمار در نیوکمپ, گفتن, اسپانیایی خروجی Mundo Deportivo که او فکر می کند یک بازگشت به برزیل می تواند بر روی کارت.

صحبت کردن در یک گسترده مصاحبه مسی توضیح داد که او را دوست دارم به بازی در کنار نیمار دوباره در بارسلونا.

“من آن را گفته ام چند بار در ورزش سطح ‘نی’ یکی از بهترین در جهان است و من دوست دارم او برای بازگشت به,” او گفت:.

“او یک فرد بسیار خوشحال او همیشه خوشحال بود او تا به حال سرگرم کننده هر دو در و خارج از زمین است.”

همچنین در rt.com در پایان من یک رنج’: Neymar بازدید در PSG مدیریت زیر دورتموند شکست در لیگ قهرمانان اروپا

نیمار خروج از باشگاه به سمت PSG چپ یک طعم و مزه ترش در دهان بسیاری از طرفداران بارسلونا, که ممکن است نیاز به برخی از برنده شدن بیش از اگر نیمار را بازگشت به کاتالونیا. مسی گفت: او را درک برخی از طرفداران’ hesitance به آغوش برزیل, اما او گفت: او معتقد بود نیمار هم احساس بد در مورد نحوه خروج خود را و او امیدوار است که همه چیز را می توان هموار بیش از پیش از بازگشت احتمالی.

“این طبیعی است برای مردم را به دیدن او که راه از آنجا که از راه او به سمت چپ,” او گفت:.

“آن نیز زحمت من در آن زمان ما تلاش برای متقاعد کردن او نیست. اما در پایان همه ما می خواهید را به نفع خود و بهترین.

“همانطور که گفتم قبل از او یکی از بهترین و به ما بسیاری بر روی زمین. اما این قابل فهم است که مردم فکر می کنم که پس از او در راه او دوست نداشت.

“او واقعا به دنبال به جلو به بازگشت او همیشه به نظر می رسید با عرض پوزش. او تا حد زیادی به بازگشت و خواهد بود که اولین مرحله سعی کنید به بازگشت.”

همچنین در rt.com مد و جنایت: PSG را مجروح برزیل نیمار ستاره خشم مقامات باشگاه با حضور در فرش قرمز مراسم در آلمان

مسی همچنین ادای احترام به رقیب کریستیانو رونالدو به عنوان او به بررسی تاثیر خروج خود را در بارسلونا رقبای دیرین رئال مادرید.

“آنها از دست رفته بسیاری از اهداف” او گفت:.

“این یک چیز واضح است که قرار بود به اتفاق می افتد. نه تنها اهداف کریستیانو رونالدو نیز به شما می دهد بسیاری از چیزهای دیگر. مادرید بازیکنان بزرگ اما کریستیانو نمره 50 به اهداف در هر فصل است.”

و او همچنین نشان داد شوک بیش از مرگ غم انگیز ستاره NBA کوبه برایانت گفت: چنین لحظه ای کاهش دور درام و زندگی او را به یاد چه چیزی واقعا مهم است.

“آن زمان من با تعجب” گفت: مسی.

“ما با بچه ها به تماشای اخبار و من نمی دانم تا زمانی که من شنیده ام آن را به درستی. این یک شوک بود, من فکر کردم آن یک اشتباه بود و این نمی تواند درست باشد. اما من در بر داشت و این وحشتناک بود.

“هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد یا یک بیماری عمده ما فکر می کنم در مورد چگونه خوش شانس ما هستند و ما باید برای لذت بردن از زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی