UFC رئیس دانا سفید گفت که او اجازه می دهد Khabib Nurmagomedov به انتخاب هر یک حریف خود را برای نهایی مبارزه حرفه ای به طور بالقوه باز کردن درب به بسیار به کرات در درگیری با امثال Conor McGregor یا Georges St-Pierre.

Nurmagomedov است که به دلیل دفاع از خود را به عنوان سبک وزن را در برابر جاستین Gaethje در برخی از نقطه در این سال, اما روسیه قهرمان قصد دارد به نظر می رسد تا حدودی نامشخص زیر اخیر مرگ پدرش و مربی Abdulmanap با توجه به عوارض ناشی از COVID-19.

همچنین در rt.com “این وظیفه من به آن را ببینید از طریق’: Khabib دیدار Dagestani رهبران به بحث در مورد پدر مرحوم Abdulmanap ورزشی میراث

اما Khabib تاثیر در UFC چنین بوده است که اگر او تصمیم به انتخاب کردن برای باد کردن کار خود را سفید می گوید که او به سلطنت رایگان به انتخاب خود را نهایی حریف از UFC roster – حتی اگر که شامل مبارزه با بازنشسته اواز یا موسیقی دو نفری از مک گرگور و St-Pierre.

باید Nurmagomedov با موفقیت دفاع از خود 155 پوند قهرمانی در برابر Gaethje که خواهد او را ترک کند و با یک نمونه حرفه ای ضبط از 29-0 با گمانه زنی ها نشان می دهد که Khabib می تواند وسوسه به قطع دستکش خود را پس از رسیدن به 30-0 علامت – و همه نشانه ها نشان می دهد که خواهد بود علاقه مند به قرار دادن روسیه مخالف یک نام بزرگ قبل از او پیاده به غروب آفتاب.

بدیهی است که [Nurmagomedov] در این Gaethje مبارزه با” سفید ESPN گفت: در این هفته.

این یک معامله انجام می شود او مبارزه Gaethje بعدی. و من نمی دانم که آخرین مبارزه خود را خواهد بود به او 30.

در پایان روز, Conor McGregor, مبارزه, من می دانم که کونور می خواستم که مبارزه پس از آخرین. که مبارزه را به, اما من نمی دانم. ما باید ببینید که چگونه این نقش. اما Gaethje مبارزه کاملا مثبت مبارزه بعدی برای او.”

اما Khabib مشخص شده است تمایل خود را به مبارزه UFC افسانه St-Pierre قبل از او به تماس های حرفه ای خود را متوقف کند و در حالی که آن ممکن است دشوار است به وسوسه سابق دو بخش قهرمان را به بازنشستگی سفید می گوید او را به تماس های لازم را امتحان کنید و رسیدن به یک معامله.

همچنین در rt.com رئال مادرید کاپیتان راموس میاد McGregor مهارت های فوتبال دعوت ایرلندی به آموزش در باشگاه های پشتیبانی شده توسط رقیب Khabib (تصویری)

مطمئن” سفید گفت: وقتی پرسید که آیا او را در نظر St-Pierre.

این آخرین مبارزه حرفه ای خود را. آن مرد بزرگ بوده است. او شده است به این شرکت بزرگ به این ورزش است. من دوست دارم Khabib زیادی است. من می خواهم هر چیزی را Khabib می خواستم به انجام.”

Khabib آخرین مبارزه در سپتامبر سال گذشته که در آن او به دست آورده و دور سوم به تسلیم در برابر داستین Poirier بوده و انتظار می رود به مبارزه با Gaethje این آمدن سپتامبر قبل از خانواده اش فاجعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی