“من خواهد کراوات یک دست پشت سر من’: Colby کاوینگتن ارائه می دهد 50 درصد $1m مبارزه و ادعای او این است که “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگنده های مورد علاقه’

Colby کاوینگتن است ملتهب یک ردیف بیش از شکست خود به Kamaru عثمان در UFC 245 با به چالش کشیدن 50 درصد به 1 میلیون و مبارزه است که در آن سبک وزن جهان شماره دو امر مبارزه با یک دست از رپر انتخاب پشت سر خود را.

در یک وطن پرست بیهوده گویی در اولین مصاحبه خود پس از از دست دادن به Kamaru عثمان در UFC 245 در لاس وگاس در ماه دسامبر Covington توصیف خود را به عنوان “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگنده های مورد علاقه”را تکذیب کرد و گفت او شکسته بود فک خود را در شکست و به نام 50 Cent یک “کمی b****” که “نمی گردیم” اگر او را به ضرب گلوله.

نمودار-دائم الخمر که نام واقعی است, کورتیس جکسون, اعلان مجدد یک الگوی رفتاری پس از مبارزه, متهم, Covington, نژادپرستی برای اظهارات خود در مورد عثمان و اضافه کرد: “خوب نگاه در سمت روشن – شما نمی گویند چیزی اشتباه و یا هر چیزی برای شش هفته آینده.”

خواسته خود را در مورد فک Covington, ESPN گفت: MMA: “Nah, آیا من فک نگاه شکسته است ؟ من لبخند.

همچنین در rt.com ‘او آنچه را که او سزاوار’: Jorge Masvidal می گوید او می خواست برای شکستن Colby کاوینگتن فک اما Kamaru عثمان وجود دارد اول (تصویری)

“تنها کسی که فک سیمی بسته است 50 درصد. اگر شما می خواهید به صحبت در مورد افرادی که تا به حال به خود را دریافت کنید فک سیمی بسته اجازه دهید بحث در مورد او.”

سوال یک حادثه تیراندازی مربوط جکسون در سال 2000 Covington sneered: “او می گوید: او به ضرب گلوله نه بار. اگر شما به ضرب گلوله یک بار توسط من و شما نمی خواهد به عقب بر گردیم.

“او بیرون آمد و بعد از مبارزه صحبت mad تلخه من است. بنابراین من می خواهم به پیشنهاد یک مسابقه بوکس.

“من خواهد کراوات یک دست پشت سر من قرار داده تا یک میلیون از من دلار برای مبارزه با 50 درصد در یک مسابقه بوکس.”

همچنین در rt.com Colby کاوینگتن صادر شده با شش ماه تعلیق در پی UFC 245 شکست به Kamaru عثمان

صحبت کردن در زیر یک عکس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که با پوشیدن یک کلاه حامل پیام “نگه داشتن امریکا بزرگ”Covington همچنین قرار UFC و ایالتی نوادا ورزشی کمیسیون.

او متعهد درآمد حاصل از مبارزه با 50 درصد که نیز تا به حال رسانه های اجتماعی تف با Conor McGregor در سال 2018 به ارتش توضیح داد: “من می خواهم برای اهدای پول به سربازان چون من عاشق این سربازان بسیار است.

“من می خواهم به مبارزه با 50 درصد. او می تواند انتخاب کنید که دست من قرار داده و من به دلیل این که هر دو کشنده است. من Bugattis در هر دو دست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی