“من دوباره طلوع خواهد کرد’: دئوتای وایلدر پاکستان برای بازگشت و ادعای خود عنوان زیر تایسون خشم شکست (تصویری)

سابق WBC سنگین وزن قهرمان دئوتای وایلدر نوشته شده در یک پیام ویدئویی اعلام کرد قصد خود را برای بازگشت و “ظهور مانند یک ققنوس از خاکستر و دوباره این عنوان است.”

وایلدر (42-1-1) متوقف شد در هفتمین دور خود را عنوان سنگین وزن مسابقه برگشت با تایسون خشم در لاس وگاس که cornerman علامت Breland پرتاب در حوله پس از دیدن مرد خود را بیش از حد مجازات از الهام خشم (30-0-1).

وایلدر ناراضی بود در گوشه مداخله و بلافاصله استناد مسابقه برگشت بند در قرارداد خود را به مجموعه ای از چرخ در حال حرکت پیش از جلسه سوم بین این جفت ارز است.

آمریکا در زمان به حساب توییتر خود را در روز شنبه برای به اشتراک گذاشتن پیام خود را از مخالفت با خود را 676,000 پیروان آنلاین به عنوان او اعلام کرد قصد خود را برای بازگشت و اصلاح WBC عنوان.

“سلام من مردم. من تیم ملی بمب ارتش. من تیم ملی بمب ملت است. به همه عزیزان در سراسر جهان. من فقط می خواهم به شما اجازه می دانم که من اینجا هستم. پادشاه خود را در اینجا است و ما قصد ندارم هیچ جا برای جنگ تازه شروع شده است,” او آغاز شد.

“من دوباره طلوع خواهد کرد. من قوی هستم. من یک پادشاه. آنها نمی توانند من را غرور و افتخار است. من یک جنگجو. من یک پادشاه است که هرگز خواهد داد. من یک پادشاه است که به مبارزه با مرگ. و اگر کسی را درک نمی کنند که آنها را درک نمی کنند آنچه در آن است برای رفتن به جنگ. درک نمی کنم آنچه در آن است برای مبارزه.

“ما دوباره طلوع خواهد کرد. ما را بازیابند عنوان. من به عقب خواهد بود. ما نگه داشتن سر ما بالا است. پادشاه خود را در روح ما افزایش خواهد مانند یک ققنوس از خاکستر و دوباره این عنوان است.

“من شما را در چند ماه برای جنگ تازه آغاز شده است. تمام عشق من به تمام مردم است.”

همچنین در rt.com کولی پادشاه حاکم عالی: تایسون خشم توقف دئوتای وایلدر را به نفع خود WBC سنگین وزن جهان عنوان در لاس وگاس مسابقه برگشت

وجود خواهد داشت یک مسابقه برگشت فوری?

وایلدر در حال برنامه ریزی برای امن فوری مسابقه برگشت با خشم و قراردادی اهرم به انجام این کار. زبان اجازه از دست دادن حزب به امن فوری مسابقه برگشت نوشته شده بود به مقابله آورده است که این جفت ارز با هم برای دوم خود را مبارزه با.

و اگر چه آمریکایی بوده است صدا بالقوه نتیجه نهایی به ایستادن کنار و اجازه دهید خشم چهره هم میهن همکار – و WBA, WBO و قهرمان IBF – آنتونی جاشوا در همه-انگلیسی superfight به نظر می رسد وایلدر مصمم است که او می شود شات بعدی در “Gypsy King.”

همچنین در rt.com ‘ما یک سایت بزرگ ارائه’: آنتونی جاشوا می خواهد به مبارزه برنده تایسون خشم v دئوتای وایلدر در عربستان سعودی در این سال

“من ترجیح می دهم به رفتن مستقیم به جاشوا اما این قرارداد” خشم را پروموتر فرانک وارن بی بی سی گفت.

“اگر او اصرار دارد در مبارزه ما قفل شده به آن است.

“آن را به افتخار مگر ما در رسیدن به برخی از خوابگاه برای او به کنار. ما می تواند او را به پرداخت به کنار اگر او می خواهد به انجام این کار, اما این انتخاب خود.

“این خواهد بود پر سود برای او اما من صحبت خود را به مدیر و دئوتای می کند و اعتقاد او به ضرب و شتم از تایسون و او می تواند به او بد گویی کردن” اضافه شده Warren.

“من باور نمی کنم که. من خیالی تایسون به او را متوقف کند قبل از مبارزه در آخر هفته.”

همچنین در rt.com ‘در حال حاضر شما ببینید چقدر سخت او برخورد?’ باور نکردنی بیرون رینگ فیلم نشان خشم مشت قدرت او به عنوان عرشه وایلدر (تصویری)

جاشوا پروموتر ادی Hearn است طبعا مشتاق به دریافت خود را به حلقه با خشم در عنوان وحدت نبرد. اما او نیز به رسمیت می شناسد وایلدر قراردادی حق فوری مسابقه برگشت.

با این وجود او معتقد است که خشم در مقابل جاشوا اتفاق خواهد افتاد حتی اگر این به معنی خشم به ضرب و شتم وایلدر دوباره از اول.

“همه بسیار روشن است در این. هر کس می خواهد در این مبارزه – آنتونی جاشوا تایسون خشم, MTK, بالا, رتبه, فرانک وارن Matchroom,” گفت: Hearn.

“وجود دارد برخی از موانع برای غلبه بر صدا و سیما, اما هیچ چیز بیش از حد.

“من به شما قول می دهم این مبارزه اتفاق خواهد افتاد.”

همچنین در rt.com بلغاری بوکسور کوبرات Pulev دوباره پس از بان کی مون برای به زور بوسیدن خبرنگار

به احتمال زیاد سناریو این است که خشم را متحیر دوباره به طور بالقوه به عنوان اوایل به عنوان در تابستان امسال در حالی که جاشوا در اجباری IBF چلنجر کوبرات Pulev در لندن تاتنهام ورزشگاه در ماه ژوئن.

“اگر ما به مبارزه با Pulev ما باید به ضرب و شتم Pulev و اگر او (خشم) به مبارزه وایلدر او به ضرب و شتم وایلدر دوباره” گفت: Hearn.

“هر دو از کسانی که همه چیز اتفاق خواهد افتاد. خشم را مورد ضرب و شتم وایلدر دوباره و جاشوا را بد گویی کردن از Pulev تمیز کردن.

“شما در این مبارزه است. ما همه چیز را که در آن طول می کشد را به این مبارزه است. آخرین زمان شما تا به حال ما و تیم وایلدر و ما قفل سر.

“در حال حاضر شما باید دو بچه و دو اردوگاه است که واقعا می خواهید این مبارزه است که واقعا همه چیز را که آنها می توانید به این مبارزه است. آن است که تنها مبارزه است.”

همچنین در rt.com فراموش نکنید که این سه گانه آنتونی جاشوا به سادگی به صورت برنده وایلدر-خشم 2 بعدی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im