‘من دوباره قوی تر’: UFC را Antonina شوچنکو مبارز به عنوان او نشان می دهد زخم های جنگ از کبودی شکست

UFC او Antonina شوچنکو خواهد بود لیسیدن زخم در صبح روز یکشنبه پس از تحمل یک زیان آشکار به Katlyn Chookagian در لاس وگاس, اما او می گوید که او را به هشت ضلعی به عنوان یک جنگنده بهتر است.

Chookagian به دست آورد یک اندازه گیری از انتقام در برابر شوچنکو قبیله در مبارزه پس از او شکست خورده بود توسط Antonina خواهر کوچکتر والنتینا در او جهان عنوان جلسه در ماه فوریه است.

آمریکا جنگنده نبود به رنج می برند و دوم پی در پی شکست به خواهر او به عنوان حاكم سالمند شوچنکو در طول سه دور به دست آوردن یک تصمیم به اتفاق آرا پیروزی.

زمانی که نمرات خوانده شد از آن یک پیروزی روشن برای Chookagian توسط یک نمره از 30-25 در هر سه کارت. آن را یک پیروزی است که مکان Chookagian بصورتی پایدار و محکم پشت به مکالمه برای جهان عنوان فرصت در او در حالی که برای شوچنکو از آن است که بازگشت به تخته رسم.

MMA سختی است اما این سرنوشت من و من دوباره قوی تر,” شوچنکو نوشت: در Instagram به عنوان او به اشتراک گذاشته بریدگی و کبودی پایدار در روبرو می شوند.

شوچنکو بود از خارج. Chookagian بود که منادی به عنوان یک تهدید مهم در پا رفتن به مبارزه به نظر می رسد به گرفتن شوچنکو خاموش نگهبان با اوایل takedown – و به نظر می رسید که Kyrgyzstani متولد پرو بود و بازی گرفتن از آن نقطه.

دور دوم ادامه داد: آنجا که برای اولین بار. Chookagian در بر داشت یک موقعیت غالب و در زمان حداکثر استفاده, امید بستن به چشم پوشیدن از این فرصت به دنبال تسلیم در حمایت از ادامه یک مجموعه از عکس های کوتاه بر روی زمین است.

شوچنکو به حال برخی از فرصت ها در دور سوم صورت گرفت که عمدتا در پا اما با سرعت به طور مستمر دیکته شده توسط آمریکا و تغ بیش از حد دور از یکدیگر نتیجه مبارزه بود و روشن.

همچنین در rt.com UFC fighter مکنزی درن سابقه منحصر به فرد ارسال پیروزی

انتقام برای او قهرمانی را با شکست به والنتینا شوچنکو محقق شده است اما به جای صدور یک چالش در پس مبارزه مصاحبه Chookagian به جای آن تصمیم گرفتند برای چیزی که کمی نرمتر است.

راستش من هنوز خیلی مبارزه با تب اما من همچنین شروع به دریافت یک کمی تب کودک,” او گفت:. “بنابراین من فقط تلاش برای بدست آوردن این دعوا در به همان سرعتی که من می توانم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de