‘من می خواستم به نیش تایسون چهره!’ Holyfield واکنش نشان می دهد پس از گوش بدنام گاز گرفتن را شکست اما می گوید: ‘پیامبر’ مداخله

سه بار سنگین وزن جهان قهرمان Evander Holyfield نشان داد او آماده بود به نیش مایک تایسون صورت پس از ‘baddest مرد در این سیاره’ جویده قطعات Holyfield گوش کردن خود را در سال 1997 عنوان مسابقه برگشت.

معامله واقعی صحبت شد به بی بی سی 5 در زندگی چه چیزی تبدیل به یکی از, بوکس, را زشت ترین, اما به یاد ماندنی حوادث که خشم آهن مایک بیت هر دو از Holyfield گوش زمانی که شکایت داور قادر به محافظت از او را از سر و ته.

دو ملاقات کرده بود در سال 1996 زمانی که تایسون با بهره گیری از یک دوم سلطنت به عنوان قهرمان سنگین وزن پس از اینکه چشمگیری سرنگون توسط باستر داگلاس و از زندان آزاد شده بود WBA قهرمان سنگین وزن.

همچنین در rt.com Evander Holyfield جرقه بحث سوم مرحله نهایی مسابقات با مایک تایسون پس از افسانه ای بوکس اعلام گشت (تصویری)

آنچه به سادگی شجاع last stand با پیری جنگجو ثابت می شود یک شوک ناراحت به عنوان Holyfield کتک تایسون به یک 11th جاده توقف از دست دادن.

در بازگشت تایسون شکایت به عنوان او در اولین مبارزه از بازی ناپاک از Holyfield که او احساس شده بود ducking و وادار کردن سر خود را به خود را به عنوان او راه اندازی حملات.

ادامه مطلب: ‘مبارزه با روح مائو’: مایک تایسون نشان می دهد شگفت انگیز بدن & وحشتناک سرعت در باز گشت تصویری

با داور حفاظت unforthcoming یک خشم تایسون را برداشته mouthguard و بیت Holyfield گوش در پرچ و کسر دو امتیاز. مصمم تایسون دوباره بیت Holyfield در محله های نزدیک و رد صلاحیت شده در دور سوم.

مؤمن مسیحی Holyfield اما توضیح داد که مداخله الهی ممنوع و او را از ارتکاب همان گناه است.

“این چیزی است که. پیامبر به من گفت: “مایک میخوای انجام بدی به شما در این مبارزه”. شما فقط باید نگه داشتن ذهن خود را در خداوند. این تنها راهی است که او می تواند به شما. او به شما می شود پریشان” Holyfield گفت.

“مایک می اندازد آرنج … و او به شما بازدید با شانه او به مقدار زیادی از اب زیر کاه ، من فقط فکر کردم این بخشی از بوکس. اما یک چیز را هنگامی که او کمی مرا در گوش من می دانستم که نبود و من واقعا واقعا واقعا واقعا ناراحت است.

همچنین در rt.com ‘آماده سازی برای نبرد’: 57yo Holyfield آتش سوزی هشدار جدید آموزش تصویری به عنوان صحبت از باز گشت مبارزه در مقابل تایسون جمع آوری سرعت

“او تقریبا مرا چون من میخوام نیش او را به عقب. و من میخوام نیش او را به حق در صورت. اما از آنجا که پیامبر به من گفت این بود که دیگه این اتفاق نمیفته من گفت من گوشه ای مرد خوب, اگر این پسر را که به من یادآوری از آنچه پیامبر به من گفت’.

“بنابراین من فکر کردن در مورد من میخوام نیش او را به عقب. من گوشه ای پسر نگهداری می شود گفت: “نگه داشتن ذهن خود را در خداوند به یاد داشته باشید آنچه که او گفت:”. اما من نمی خواهم به یاد داشته باشید چون من می خواستم او را نیش می زنند و اجازه دهید او را می دانم که من دیوانه بیش از حد!

“همه ناگهانی آن را به ذهن من آمد چه مادر بزرگ من به من می گفت: “آنها همیشه گرفتن شخص دوم’. من در مورد آن فکر و تصمیم گرفتم نه او را نیش می زنند.”

با وجود دشمنی در حلقه دو در حال حاضر در شرایط خوب و Holyfield صحبت از یک جلسه که در آن او به شوخی رله به تایسون سال بعد او “آماده به شما نیش می زنند در آن گونه چربی.”

شده است وجود دارد بحث و قسط سوم به رقابت به عنوان دو تایسون و Holyfield به تازگی منتشر شده اند آموزش مونتاژهای در سن 53 و 57 به ترتیب هر چند ما مطمئن پیشکسوت را محدود هر بالقوه مسابقه برگشت به ضربات به جای گزش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de