‘من می خواهم به پیش افتادن از سرنا’: باز ما قهرمان بیانکا Andreescu هدف ویلیامز’ گرند اسلم مسافت

حاکم ما باز دارنده عنوان بیانکا Andreescu می گوید: او است که با هدف به دست آوردن یک نام در میان تمام بزرگان این ورزش از جمله هدف قرار دادن قابل توجه عنوان مسافت آمریکایی, آیکون, سرنا ویلیامز.

20 سال Andreescu که sensationally ضرب و شتم ویلیامز در سال گذشته ما باز نهایی شدن کانادا در اولین گرند اسلم تک آهنگ قهرمان گفت: او در آرزوی برنده شدن حتی بیشتر از عناوین معروف او ما را حریف است که در 23 رشته را به نام او.

ادامه مطلب: در نظر گرفتن رضایت بیمار در دیدن نواک جوکوویچ پیچ و تاب خوردن بیش از coronavirus تور فاجعه در خدمت هیچ هدف آنچه

“من می خواهم به پیش افتادن از سرنا [ویلیامز] و او برنده است. شاید حتی Chrissy Evert که می داند ؟ مارگارت دادگاه,” او گفت:.

“من می خواهم به رویای بزرگ; آن را به من می دهد انگیزه بیشتری به واقع گام در دادگاه و ادامه انجام آنچه من انجام می دهند.”

Andreescu ادعا کرده یکی از عمده عنوان تا کنون و دارای یک راه طولانی برای رفتن به شکستن ویلیامز رکورد. معروف آمریکایی است که هنوز هم با هدف کراوات استرالیا بزرگ مارگارت دادگاه تمام زمان دستیابی 24 گراند اسلم اما خود را از دست داده گذشته چهار نهایی در رشته های.

“همه چیز من همیشه به 150 درصد و من همیشه می خواهید به بهترین در آن است. برای من تنیس حرفه ای من قرار داده و در تلاش بسیار و قربانی بنابراین من می خواهم به بهترین” Andreescu گفت.

همچنین در rt.com نواک جوکوویچ پدر نشان می دهد گریگور دیمیترو باعث بزرگ ‘آزار’ توسط مسئول آدریا تور Covid-19 شیوع

“بیش از کسانی که بازیکنان را به من بهترین اما هر چه خدا در فروشگاه برای من است.”

کانادا آماده است برای دفاع از او را به ما باز به این مسابقات است که انتظار می رود به جلو بروید در پایان ماه اوت با وجود Covid-19 بحران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de