یک ویدیو از a nine-year-old boy رفته ویروسی پس از استرالیا و مادر به اشتراک گذاشته شده کلیپ دلخراش از او تسلی ناپذیر پسر که رنج می برد از ثابت قلدری با توجه به شرایط خود.

Quaden Bayles متولد شد و با Achondroplasia dwarfism و در مدرسه مورد آزار واقع برای ارتفاع خود را. متاسفانه قلدری واز خیلی بد است که جوانی در حال حاضر رسیده نقطه که در آن او می خواهد به زندگی خود را.

در تصویری قدرتمند یک پریشان Quaden می گوید: “من یک چاقو. من می خواهم خودم را بکشم.” و بعد می گوید: “من آرزو می کنم من می توانم خودم چاقو در قلب است. من می خواهم کسی مرا بکشند.”

مادرش Yarraka Bayles مشترک این ویدیو در Facebook در یک پیشنهاد برای افزایش آگاهی در مورد قلدری و برای دریافت کمک و مشاوره برای او و پسرش.

“من فقط برداشت پسرم از مدرسه شاهد قلدری قسمت رنگ اصلی, و من می خواهم مردم بدانند که پدر و مادر و آموزگاران و معلمان در این اثر قلدری است,” او گفت: در کلیپ.

“این چیزی است که قلدری می کند. تمام طول می کشد یک لحظه و شما تعجب می کنم که چرا بچه ها در حال کشتن خود.

“من می خواهم مردم بدانند که چقدر این است که صدمه زدن به ما به عنوان یک خانواده است. من یک پسر است که خودکشی تقریبا هر روز. من به طور مداوم نگه داشتن چشم در او به دلیل اقدام به خودکشی.”

در این ویدئو مشاهده شده است در Facebook بیش از 11 میلیون بار و جلب حمایت از مشاهیر ستاره های ورزشی و اعضای جامعه محلی و آنلاین.

استرالیا در لیگ ملی راگبی اعلام کرد که Quaden دعوت شده بود منجر بومی تیم قبل از شنبه را NRL همه ستاره بازی مقابل مائوری تیم. این تیم همچنین نوشته شده در یک ویدئو به توییتر برای ارائه خود را به خوبی خواسته های به جوانی.

“فقط می خواهم برای شما آرزو همه بهترین برادر. ما می دانیم که شما در حال رفتن را از طریق یک زمان سخت در حال حاضر اما پسران در اینجا ما به شما کردم. ما اینجا هستیم تا به شما پشتیبانی جوانه” گفت: یکی از این تیم بازیکنان Latrell میچل.

“فقط مطمئن شوید که شما در حال فکر کردن چیز درست جوانه آنجا که ما می خواهم به شما در اطراف. ما می خواهیم شما را به رهبری ما را در این آخر هفته. آن را به معنی بیشتر به ما از آن خواهد شد به شما باد. فقط مطمئن شوید که شما به دنبال پس از آمریکا و امیدوارم ما به دیدن شما در چند روز آینده.”

Bellator MMA, ستاره دیلون Danis شد یکی دیگر از ستاره های ورزشی تحت تاثیر قدرتمند تصویری که او تا به پیروان خود را در توییتر.

“من می خواهم به انجام هر کاری برای این بچه” او ارسال شده است.

“واقعا تا به حال اشک در چشمان من از تماشای این. من خود را پشت قهرمان کوچولو.”

مدیر عامل شرکت آسیا بزرگترین هنرهای رزمی سازمان یک قهرمانی Chatri Sityodtong همچنین ارسال یک پیام پشتیبانی و برگزار خواهد شد Bayles و مادر خود را در سنگاپور به عنوان مهمان ویژه برای یک رویداد آینده و نیز کمک به او آموزش برخی از مهارت های هنرهای رزمی در تکامل MMA بدنسازی در شهرستان.

یک GoFundMe صفحه نیز برای کمک به ارسال Quaden و پدر و مادر خود را برای یک سفر فراموش نشدنی را به دیزنی لند با هر گونه باقی مانده پول برای اهدا به ضد قلدری سازمان های خیریه.

صفحه هدف از $10,000 بود شکست با مجموع ایستاده در بیش از $199,000 در زمان نوشتن.

همچنین در rt.com ورزش جهان تظاهرات دور اذیت دانشآموز کیتون جونز پس از دلخراش تصویری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی