‘من می خواهم به آن را روشن’: Conor McGregor, پست, هشدار در مورد COVID-19 به عنوان او می گوید: عمه مرگ بود و نه مربوط به کروناویروس

Conor McGregor بار دیگر هشدار داد طرفداران خود را در مورد خطرات ناشی از کوروناویروس اپیدمی اما اصلاح نیز چندین گزارش های خبری آنلاین که پیشنهاد کرد که عمه اش مرده بود از این ویروس مرگبار است.

McGregor ارسال شده طولانی بیانیه به Instagram اوایل روز شنبه که در آن او بسیج ایرلندی پشتیبانی برای مبارزه با این بیماری است. دولت ایرلند در حال حاضر اجرا چند اقدامات برای کاهش گسترش بسته شدن مدارس و اجرای اجتماعی فاصله پارامترهای. با وجود این اقدامات تعداد آلوده شهروندان در ایرلند همچنان به روند صعودی.

همچنین در rt.com ‘این احمق f*cking ویروس’: Conor McGregor پست طولانی بیانیه ای در مورد کوروناویروس در میان تراژدی شخصی

با این حال وجود دارد برخی از سردرگمی در میان طرفداران هنگامی که مک گرگور اعلام کرد مرگ عمه اش که منجر به برخی از حدس و گمان که باعث مرگ شده بود COVID-19.

او به رسانه های اجتماعی یک بار دیگر روز شنبه به روشن کردن سردرگمی است.

من سپاسگزار برای این نوع آرزوها و همدردی برای من خاله عبور,” McGregor نوشت.

من می خواهم برای روشن است که در آن تایید شده است او یک قربانی از coronavirus.

همانطور که ما آماده برای او تشییع جنازه من می دانم که بسیاری از ما در مقابله با این ویروس در هفته پیش رو است. به عنوان جمع آوری کنم با من و خانواده من از همه شما به تلاش اضافی به وجود داشته باشد برای دوستان و خانواده در طول استرس زا روز جلوتر. و از خانواده من, با تشکر از شما برای حمایت از شما در این زمان غمگین.”

همچنین در rt.com UFC در مقابل coronavirus: در حالی که ورزش های دیگر تعطیل بیش بهداشت و درمان, ترس, Dana White سرسختانه قول: “ما در حال توقف’ (تصویری)

تاثیر بیماری همه گیر احساس شده در سطح جهان است و منجر به بیش از 6000 کشته و یکشنبه.

پروتکل با هدف محدود کردن گسترش آن منجر به جرم cancelations از عمده ترین ورزش ها در جهان هر چند مک گرگور کارفرمایان در UFC به نظر می رسد قصد هل دادن پیش رو بودن زمان حداقل.

مک گرگور به رقابت پرداختند یک بار در سال 2020 جایی که او به دست آورده 40-دوم TKO پیروزی در برابر Donald Cerrone در ماه ژانویه در چه Dubliner وعده داده شده بود برای اولین بار از سه مبارزه ‘فصل’ در این سال است.

با کروناویروس همه گیر نشان دادن نشانه کمی از کند که برنامه ممکن است محدود به عنوان سال پیشرفت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de