‘من می خواهم به یک مدل نقش’: UFC مایک پری پاکستان به ‘بهتر است همه دور’ برای ‘ملکه’ دختر پس از, رستوران, punch-up

کمتر از یک ماه پس از مشت یک مرد مسن به طبقه در آخرین حادثه خشونت آمیز از خود بحث برانگیز حرفه ای, سبک وزن UFC مایک پری وعده داده است برای تبدیل شدن به یک اصلاح شخصیت خود را به تازگی باردار شریک است.

پری نگه داشته است مشخصات پایین و دستور داده شده است به دنبال کمک توسط UFC رئیس دانا سفید پس از تکان دهنده زد و خورد در تگزاس رستوران هنگامی که دوست دختر جدید Latory گونزالس در میان تماشاچیان قادر به آرام کردن او قبل از او در بیمارستان بستری یک مرد در یک درگیری, گرفتار در دوربین.

28 ساله گفت: او را دنبال درمان سوء مصرف الکل و مشکلات رفتاری در پی رسوایی که او قبل از به اشتراک گذاری ویدیو از خودش ضربه زدن یک مرد در خارج از فلوریدا کلوپ شبانه.

پری در حال حاضر متعهد به معکوس رفتار خود در پایان یک هفته است که در آن او اعلام کرد که او در مورد برای تبدیل شدن به یک پدر برای اولین بار آشکار است که Gonzalez باردار با یک پسر در یک مراسم فیلم برداری در ساحل.

“من می خواهم به یک بهتر نقش مدل برای خانواده من” او اعلام کرد در غیر منتظره ای توبه پست خود را پس از بیش از 123,000 در توییتر. “برای من متولد نشده پسر ملکه من و برای خودم, بنابراین من می توانید کسب احترام من سزاوار است.

“به حامیان و کارفرمایان در UFC, من می خواهم برای معذرت خواهی برای چه من باید اقدامات نهفته روابط ما. من بهتر خواهد بود همه در اطراف است.”

‘پلاتین’ نه پاسخ به MMA فن که پرسید که آیا او تا به حال یک طرح برای بهبود از طریق مداخلات مانند مدیریت خشم جلسات و نه حذف توییت خود از اوایل ماه گذشته است که در آن او هشدار داد افرادی که اقامت شش پا را از او دور که آنها خواهد بود “اسپارت لگد در آجیل و f*ckin سنگ سرد stunnered b*tch.”

او نوشت: در همان روز: “من امیدوارم که حکم روز در حال آمدن است. من امیدوارم که همه شما گه دهان بازنده رایت در shithole فاضلاب از جهنم.

“همه شما را ببینید بو و شنیدن است کابوس از استفراغ و مدفوع غرق شدن شما برای ابدیت. زندگی خود را به شما نفرت در زیبایی شما هرگز اما آن را تنها بدتر خواهد شد.”

توییت خود در زمان های مختلف تن در روز جمعه خواستار گونزالس که در حال حاضر اقدام خود را به عنوان تنها cornerman در دعوا “بسیار زیبا است.”

“این همه به لطف مربی” او اعلام کرد.

“من میخوام مالش شکم و او را بوسه شب بخیر چون من زندگی من بهترین زندگی است.”

او قبلا هشدار داد مردم به “ذهن خود را لعنت کسب و کار” و یا در معرض خطر بودن “توسط رعد و برق زده” و بعد گفت که او بعد از دو دعوا خواهد بود در برابر “کسانی که به نام من”برچسب انتقادی خود را از رقبا یک “دسته متنفرم”.

MMA سبک آنتونی تیلور گفت Perry برای جلوگیری از استفاده از کلمه “n*****”که او شنیده می شد بارها و بارها فریاد خود را در طول رستوران هیاهو و افزود: “فرض در این مرحله شما یک شوخی است.”

دانیل نیکرسون که ازدواج پری در پایان 2019 و او را طلاق اوایل سال جاری نشان داد این هفته که او تا به حال به دنبال یک سفارش محدود علیه او به اتهام تهدید به آسیب فیزیکی.

بازیکن تنیس نوشته شده یک تصویر از خودش در حال, دهان بند عصبانی به دنبال پری در یک ساحل و اضافه کرد که او آماده بود به “شجاع باشید و حقیقت را بگویید” درباره تجربیات او در طول رابطه طولانی و کوتاه ازدواج.

پری نیست پاسخ را به پست داشتن صادر شده تنها یک “بدون نظر” پاسخ زمانی که فیلم های خود را ردیف در رستوران عناوین ساخته شده.

همچنین در rt.com “من انجام داده بودن در سکوت’: همسر سابق از پدر-به مایک پری می گوید: او ‘آماده به بحث” پس از گزارش اتهام تهدید توسط UFC ستاره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی