وزیر مسیحی دیو Daubenmire عهد کرده است به شکایت NFL و پخش بیش از “مستهجن” Super Bowl halftime show انجام شده توسط لاتین پاپ, خواننده های بزرگ زن جنیفر لوپز و شکیرا.

عملکرد در آخرین روز یکشنبه سوپر باول LIV در میامی برجسته جانباز popstress لوپز, 50, قطب رقص و زانو-کشویی سمت دوربین با فاق.

کلمبیا سردستهزنان خواننده اپرا شکیرا, 43, شکم رقصید و نیز انجام می شود در حالی که با طناب.

Daubenmire محلی وزیر در اوهایو سابق و مربی فوتبال است خشمگین است که سوپر باول سازمان دهندگان و حامیان مالی قرار داده است نشان می دهد بدون اخطار قبل از آن “محتوای صریح و روشن.”

“من فکر می کنم ما باید به سو” Daubenmire ranted این هفته در ‘تصویب نمک’ پادکست.

“که حاصل کار دو تیم نشان خواهد شده اند که rated PG? وجود دارد هیچ گونه هشدار است که خود را 12 ساله پسر که هورمون تنها با شروع به کار وجود دارد هر گونه هشدار است که آنچه که او قرار بود به دیدن ممکن است باعث شود او از نظر جنسی هیجان زده ؟

“می تواند من را به دادگاه و بگو: مشاهده آنچه شما را در آن صفحه قرار داده و مرا در معرض خطر آتش دوزخ’?

“می تواند از دادگاه بگو که صدق نمی کند در اینجا به دلیل حق [نمایش] پورنو باطل خود را راست [نه] به تماشای آن’?

“آره, خوب, شما نمی به من بگویید که من که قرار بود برای تماشای آن! شما فقط آن را به اتاق نشیمن. شما نمی به من بگویید که وجود دارد رفتن به محل انشعاب بدن انسان عکس!

“که تبعیض آمیز علیه ارزش من در خانه من است. شما فقط نمی تواند انجام دهد.

“من می خواهم به شکایت آنها را برای حدود 867 تریلیون.”

همچنین در rt.com Drag queens ‘تاریخ’ در سوپر باول آگهی به عنوان شرکت های بزرگ امریکا, انگشتان پا, خط, در فضیلت-سیگنالینگ

Daubenmire گفت که او تا به حال را دیدند اما با این وجود دو برابر کردن حقوقی تعهد در پیگیری ویدیو در Facebook.

“من به دنبال یک وکیل وجود دارد و یا کسی که ملحق خواهد شد من در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه پپسی, NFL, محلی من کابل شرکت” او fumed.

“من نمی دانم که همه ما می سو اما سو مردم به عنوان بسیاری از ما می خواهید به برای pandering پورنوگرافی.

“آنچه که ما شاهد یک باشگاه های عملکرد. شما می توانید می گویند ” خوب, شما لازم نیست که به تماشای آن – و این درست است. اما متاسفانه که در جریان بود به خانه های مردم قبل از آنها تا به حال هیچ ایده. وجود دارد بدون اخطار.

“مردم لحن در برای تماشای یک بازی فوتبال و چیزی که بعد از شما می دانید شما رو فسق. می خواهیم برای حفاظت از کودکان یا نه ؟

“من گوش به تماشای یک بازی فوتبال است. من نمی لحن در برای تماشای یک ویدئو نشان می دهد.”

لوپز خودش گفت: نمایش بخشی از یک “توانمند سازی پیام” برای زنان و دختران جوان در حالی که Daubenmire را جبران کمپین به طور بالقوه بودن پروری به نفرین ابدی بر عملکرد مواجه شده است با تمسخر توسط برخی از آنلاین.

اما peeved واعظ است به دور از تنهایی در محکومیت حاصل کار دو تیم antics از J. Lo و پاپ شریک شکیرا.

رسانه های بریتانیا شخصیت پیرز مورگان با انتقاد از عملکرد نامناسب برای یک رویداد خانواده opining که “سوپر باول چیزی است که تصور می شود برای مردم در تمام سنین است.”

در ایمیل های روزانه ستون مورگان همچنین به نقل از برجسته مبلغ فرانکلین گراهام عنوان کرد و گفت: “من انتظار ندارم که جهان به عمل مانند یک کلیسای اما در کشور ما تا به حال یک حس اخلاقی نجابت در زمان نخست تلویزیون به منظور محافظت از کودکان ما…

“این نمایشگاه پپسی نشان دادن دختران جوان که بهره برداری جنسی از زنان خوب است. با بهره برداری از زنان در حال افزایش در سراسر جهان به جای کاهش استاندارد ما به عنوان یک جامعه باید بالا بردن آن است.”

که آیا این همه اضافه می کند تا به $867 هزار میلیارد که Daubenmire خواستار است موضوع دیگری است اما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی