‘من گفت: جهان من می خواهم پیچ همه چیز’: ماریا شاراپووا نشان می دهد ‘درد’ مواد مخدر آیات است که منجر به 15 ماه تنیس بان

روسی سابق جهان شماره یک تنیس ماریا شاراپووا به یاد می آورد او را به وحشت داشتن و به دنیا بگویید که او تا به حال آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع در سال 2016 و گفت که او مصیبت تبدیل او به یک “جنگنده”.

شاراپووا در ابتدا ممنوع برای دو سال برای آزمایش مثبت برای meldonium ماده ای است که باعث افزایش جریان خون بود و تنها تولید شده در روسیه و کشورهای بالتیک در آن زمان در سال 2016 استرالیا باز می شود.

پنج-زمان گرند اسلم قهرمان گفت که او تا به حال مورد استفاده mildronate که شامل meldonium به عنوان یک بهداشت به جای عملکرد-افزایش مواد مخدر و اضافه کرد که او تا به حال شده است مصرف آن را در مشاوره از یک پزشک در طول سال تست قبل از آن را غیر قانونی تلقی شد.

یادآوری او کنفرانس مطبوعاتی برای اعلام ممنوعیت در ماه مارس سال 2016 شاراپووا گفت: Movistar: “صبح که بیدار شدم و احساس می کردم در حال آماده شدن برای یک بازی است. آن است که بسیار سخت به فکر می کنم که شما باید به صورت جهانی و می گویند که شما باید پیچ همه چیز.

مادر من…هفته را صرف خواب با من به طوری که من همراه بود.

“پدر من نیز همراه من زیادی به مطمئن شوید که هیچ چیز را اشتباه رفت که من شروع به سرزنش دیگران است.

“شما تا به حال به دست گرفتن کنترل و می دانم که شما خراب کرد.”

شاراپووا بازگشت در ماه آوریل سال 2017 پس از ممنوعیت کاهش یافته بود به 15 سال حفظ که او تا به حال گرفته شده mildronate به دلیل کمبود منیزیم و سابقه خانوادگی دیابت است.

او گفت که او تنها کشف آنچه meldonium بود که پس از غیر معمول ایمیل از فدراسیون بین المللی تنیس (ITF) اطلاع رسانی خود را از نقض برای meldonium باعث او را به کشف که mildronate بود که یک نسخه از این ماده زمانی که او در یک کتاب مرجع.

“زمانی که جوان بودم متوجه شدم که سلامتی من بود درد و رنج” او توضیح داد. “پدرم نگاه شخصی دکتر در روسیه است.

“اگر چه ما در زندگی در ایالات متحده او امن تر صحبت کردن به یک دکتر اما دکتر تا به حال هیچ تجربه با ورزشکاران.

“او بسیاری از آزمون و ساخته شده یک لیست از داروها که می تواند او را و با مشکلاتی که من شروع به داشتن 2006 – سقوط بیمار – او به من گفت که من می تواند mildronate که در روسیه گرفته شده است مانند آسپرین.

“من چیزی کاملا قانونی برای سال های بسیاری است. آن را دردناک و خشونت [ممنوع].

“من احساس بسیار آسیب پذیر است. من می خواهم به احترام.

“من مبارزه برای آنچه که من در نظر گرفتن حق من و صدای من. در آن لحظات من خودم مبارز بود.

“پس از [من درخواست] من احساس رایگان. دادگاه موافق نبود با ITF. من پنهان نیست که من در گرفتن meldonium.”

بازنشسته 33 ساله ساخته شده است اظهارات او به عنوان بخشی از یک فیلم مستند در زندگی, ‘نقطه’ است که برای اولین بار در اوایل این هفته.

همچنین در rt.com “من از حذف تمام رسانه های اجتماعی برای جلوگیری از خودم دیوانه’: ماریا Sharpova سخنرانی پس از دوپینگ نقض ممنوعیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی