‘من در مورد آن فکر … اما من نمی’: سی ان ان دق الباب تلاش می کند به توضیح نیست واقعیت-چک کردن AOC بیش از coronavirus ‘جعل” ادعا می کنند

جیک Tapper از سی ان ان اذعان کرده است نه واقعیت-چک کردن اسکندریه Ocasio-کورتز خود را نشان می دهد پس از او می خواهم گفت: دولت به نام coronavirus یک “جعل” اما ادعا کرد این خوب بود چون تهمت “نهفته است به طوری که اغلب.”

دق الباب سکوت در روز یکشنبه هنگامی که Rep. Ocasio-کورتز (D-نیویورک) با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به همه گیر در سی ان ان ‘خارجه اتحادیه’ نشان می دهد این ادعا که کاخ سفید تا به حال در یک نقطه با برچسب بیماری یک “جعل.”

در واقع دولت هرگز با برچسب coronavirus جعل هر چند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته انجام تماس پوشش رسانه ای بخشی از جعل زمانی که او با انتقاد از رسانه های تکان دهنده هیستری.

“این جدید خود را جعل” گفت: یک رالی در کارولینای جنوبی گفت: رسانه ها در تلاش بودند به سیاسی این بیماری و ایجاد وحشت.

در پاسخ به انتقاد از واشنگتن آزما و پردیس اصلاحات نویسنده ابیگیل Marone که نیویورک کنگره بود هل دادن یک روایت نادرست خود را نشان می دهد که او اجازه می دهد آن را دق الباب بستری برای انجام کار خود را به عنوان یک روزنامه نگار و هدفمند و نه واقعیت-چک کردن او.

“من فکر کردم در مورد [واقعیت-چک کردن] به این دلیل که رئیس جمهور نمی تماس با ویروس جعل” دق الباب توییتی. “اما من نمی زیرا او *را* تماس با جعل نگرانی از آن گفت که این پاسخ از رئیس جمهور کافی بود که او کم اهمیت جلوه دادن جاذبه بحران است.”

همچنین در rt.com بیمارستان ’10 روز دور از کمبود لوازم ضروری شهردار De Blasio هشدار به Covid-19 نفر در نیویورک بالا 8,000

سی ان ان میزبان رفت و بیشتر در excusing خود را برای انجام کار خود را با گفتن آن دشوار است به واقعیت-بررسی اظهارات نادرست در مورد رئیس جمهور از آنجا که او یک سیاستمدار که “نهفته است به طوری که اغلب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: انتقاد رسانه ها بیش از coronavirus پوشش گفتن خبرنگاران در جمعه نشست خبری – پس از یک testy ارز با NBC News روزنامه نگار پیتر الکساندر – که آنها در حال هل دادن “احساس” هنگامی که شهروندان به دنبال آنها را برای پاسخ.

همچنین در rt.com واقعا بد گزارش!’: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد NBC reporter (& به زودی به #مقاومت قهرمان) بیش از coronavirus ‘احساسی’

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im