Jon Jones, بزرگترین نور سنگین وزن در تاریخ می گوید این تنها یک ماده از زمان قبل از نام او محسوب می شود در میان کسانی که به رقابت برای هر دو UFC و WWE پس از اعتراف به تحسین خود را به صورت حرفه ای لیگ کشتی.

لیست اسامی که به نظر می رسد در هر دو مخلوط هنرهای رزمی و پانتومیم پسر عموی کشتی حرفه ای است منحصر به فرد یکی است. البته Brock Lesnar و روندا راسی لذت بردم فوق العاده ای در موفقیت عنوان برنده در هر دو حرفه در حالی که دیگران مانند مت, معما, Shayna Baszler و اخیرا Cain Velasquez نیز شروع به پریدن کرد بین کدهای.

همچنین در rt.com UFC 247: Jon Jones باعث می شود تاریخ را به عنوان او را حفظ نور عنوان سنگین وزن با بحث برنده شدن بیش از Dominick ریس در هوستون

جونز که شکست Dominick ریس در ستیز تصمیم گیری در UFC 247 اصلی رویداد آخر هفته گذشته خواهد بود یکی از بزرگترین نامها در عین حال برای عبور و کدهای بستری در ورزش نشان داده شده است که نهایی حرکت به WWE نیست بعید است.

من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر” جونز گفت. “من همیشه احترام WWE و من احساس می کنم مانند ورزش می تواند بسیار مشابه است.

در واقع رشد از مخلوط هنرهای رزمی طی ربع قرن یا بیشتر شده است imbibed با عناصر طرفدار کشتی, فرهنگ از glitzy تعطیل به امثال Colby کاوینگتن را بارها تمسخر ‘heel,’ شخصیت در UFC که هر دو عناصر که تابلو راهنما تفاوت بین MMA و بوکس ،

تنها به نگاه Brock Lesnar را فوق العاده ای نقشه کشی برق پس از ورود به UFC در سال 2009 برای شواهد از گرده افشانی متقاطع بین دو fanbases هر چند راسی اخیر اجرا در WWE به نظر می رسد نشان می دهد که طرفداران MMA نمی کاملا به عنوان مشتاق در مورد زیر جنگجویان خود را به سرگرمی های ورزشی در مقایسه با بالعکس.

که تقریبا به طور قطع تغییر باید جونز یکی از UFC بیشتر بحث شخصیت را اولین بازی خود را در یک WWE حلقه.

من باید به اندازه و ورزشکاری و بعد به انتقال بیش از واقعا خوب” جونز گفت. “به این فرصت را به نشان می دهد تا حتی به عنوان یک مهمان ویژه خواهد بود یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

همچنین در rt.com “ما نیاز به شروع به برگزاری قضات پاسخگو’: MMA طرفداران و جوانب مثبت واکنش نشان می دهند به عنوان Jon Jones ادعا تیغ نازک تصمیم گیری در UFC 247

بیشتر چه, وینس مک ماهون و WWE گروه های به طور بالقوه می تواند ترتیب یک برنامه بین جونز و Lesnar پس از سالها گمانه زنی جونز ” خواهد شد-او-نیست-او حرکت به سنگین وزن – مبارزه که در دسترس بود در UFC اما باید آسان تر به ترتیب در اسکریپت دنیای کشتی حرفه ای است.

و شما می توانید شرط می بندم که طرفداران هر دو کدهای خواهد بود بیشتر علاقه مند به دیدن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که آن دو مردان و چهره به چهره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su