نگرانی های مطرح شده بیش از “سپرده — رایگان” اجاره بودن اشتباه و غلط فروخته شده به مستاجران که نمی فهمم هزینه های درگیر.

این گزینه اجازه می دهد تا مستاجرها به پرداخت یک کوچکتر به طور کلی غیر قابل استرداد هزینه در محل سنتی سپرده است.

شرکت ها و اجازه دادن به عوامل ارائه آن می گویند آن را کاهش می دهد هزینه های چشمگیر.

اما مبارزات انتخاباتی گروه ها و بازرس هشدار داده اند برخی در حال هل دادن سپرده-گزینه های رایگان و بدون روشن ساخت آنها می تواند هزینه اجاره بیشتر در طول زمان است.

سنتی سپرده است که به طور معمول تا پنج هفته’ اجاره – اما این پرداخت در پایان اجاره منهای هر کسر را برای آسیب و یا عدم پرداخت اجاره.

با سپرده گذاری-گزینه های رایگان مستاجرها پرداخت کمتر در ابتدا – معمولا یکی کردن پرداخت معادل یک هفته اجاره یا هزینه ماهانه. اما این به طور کلی غیر قابل استرداد می باشد و نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت خسارت.

  • “من متهم شد هزینه های غیر قانونی توسط من اجازه دادن به عامل’
  • که در آن اجاره آمار افراد جوان سخت ترین?

زمانی که سیمون برای اولین بار شنیده ام در مورد امکان اجاره بدون پرداخت سپرده او نمی توانست باور کند شانس خود را.

23 ساله بود مشتاق به حرکت در خارج از خانه و خانواده خود را به زندگی با شریک زندگی خود را – اما آنها نمی به اندازه کافی برای سپرده گذاری بیش از £1.000 به اجاره در ساسکس.

مشتاق به سرعت حرکت می کند زن و شوهر تصمیم به اجاره از طریق آژانس است که ارائه سپرده گزینه.

آن نیست تا زمانی که آنها در حال حاضر قرار دادن پول خود را و رفتن را از طریق کاغذ بازی که آنها متوجه هزینه ماهانه برای اجاره بدون سپرده شد پول آنها هرگز بازگشت.

‘پایین تخلیه’

Simon شده است زندگی می کنند وجود دارد برای بیش از یک سال و پرداخت بیش از 500 پوند در هزینه های تا کنون.

او احساس می کند که آژانس نمی برجسته هزینه شد و غیر قابل استرداد می باشد.

“من فکر می کنم برای چیزی بود که همه از این باید به شما توضیح داده و حتی قبل از آنها به شما اجازه به دنبال آن بروید – شما نباید نیاز به شکار کردن پاسخ,” او اضافه می کند.

سیمون می گوید اگر شرایط تنظیم شده بود و توضیح داد که به طور کامل به او را انتخاب کرده اند به اجاره بدون سپرده و وام گرفته شده و یا انجام در زندگی با خانواده خود را به صرفه جویی برای پوشش هزینه در صف مقابل.

“پس حداقل ما را به ما سپرده برگشت پول – به جای آن که در پایین تخلیه,” او می گوید.

در پاسخ به آژانس شد ببخشید سیمون احساس از لحاظ سپرده گزینه به وضوح توضیح شد اما به اندازه کافی اصرار وجود ارتباط روشن از شعبه کارکنان از طریق ایمیل و او امضا یک سند تایید او درک شرایط است.

آن گفت: از نظر بودند “روشن ساخته شده در هر مرحله از فرایند اجاره”.

اموال بازرس Katrine Sporle که دفتر حل اختلافات بین مصرف کنندگان و عوامل املاک می گوید: دیگر مستاجرها تجربه مشابه داشته.

او می گوید: یک مستاجر بود مجبور به پرداخت هزینه دولت برای تبدیل به سنتی سپرده – حتی اگر آنها گفت: آنها تا به حال درک شرایط سپرده گزینه.

دیگران گفتند که آنها تا به حال به استفاده از سپرده های رایگان, طرح برای اجاره با آژانس.

دولت هدایت می گوید: یک آژانس یا صاحبخانه اصرار دارند نمی توانند مستاجر با استفاده از یک جایگزین برای یک سنتی سپرده اما آن ارائه می شود می تواند به عنوان یک گزینه.

Ms Sporle می گوید سپرده-گزینه های رایگان هستند لزوما چیز بدی نیست اما عوامل باید اطمینان حاصل شود مستاجران درک شرایط.

David Cox, مدیر اجرایی ARLA Propertymark که نشان دهنده اجازه دادن به ماموران می گوید که از هر چیزی که کمک می کند تا مستاجرها در تلاش برای پرداخت سپرده های جدید قبل از آنها خود را قبل بازگشت.

با این حال او می گوید: این مهم است که مستاجران درک هزینه های سپرده گذاری-طرح های رایگان به طور کلی غیر قابل استرداد می باشد.

کمپین گروه نسل اجاره می گوید: برخی از مستاجران احساس تحت فشار به قبول سپرده گزینه رقابتی در بازار اجاره.

اجازه دادن به عوامل می تواند کسب پورسانت از فروش محصولات و طرح های متعلق به عوامل خود نیز می تواند سودآور باشد.

این گروه Georgie Laming می گوید: برخی از عوامل این را به عنوان یک فرصت درآمد از آنجا که اکثر از اجازه دادن به هزینه ها ممنوع شد در ماه ژوئن سال گذشته است.

و وجود دارد در حال حاضر حداقل هشت محصولات در بازار با متفاوت شرایط است که او می گوید می تواند گیج کننده است.

اتهام برخی از مستاجران به عنوان مقدار به عنوان £100 تا اختلاف یک ادعای خسارت از صاحبخانه خود – هزینه ای که وجود ندارد به صورت سنتی سپرده که برگزار شد در مورد حمایت دولت از طرح.

Ms Laming می گوید: او می تواند درک کند که چرا مستاجران ممکن است وسوسه سپرده-رایگان اجاره هنگامی که دمای بالا-مقابل سپرده گذاری در انگلستان و ولز است £1,108.

او توصیه می کند به دنبال در گزینه های دیگر – که برخی از شوراها و کارفرمایان ممکن است ارائه وام های بدون بهره برای پوشش سپرده است.

دولت همچنین قصد دارد به معرفی یک “عمر سپرده” اجازه دهید به مستاجرها انتقال برخی از سپرده پرداخت می شود برای قبلی اجاره به بعد.

این آن را آسان تر برای اجاره برای حرکت بدون نیاز به پرداخت سپرده های جدید قبل از آنها خود را قبل بازگشت – اگر چه آن را نمی خواهد کمک به, برای اولین بار مستاجرها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im