‘من شما را به ماندن در سکوت’: F1 قهرمان جهان لوئیس همیلتون انتقاد شدید رانندگان برای عدم پاسخ به جورج فلوید مرگ

نایب قهرمان F1 لوئیس همیلتون کنگره در مورد ورزش برای آنچه که او می بیند به عنوان ‘سکوت’ در پی مرگ جورج فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در یک حادثه است که موجب موجی از تظاهرات.

فلوید مرگ دستگیر شد بر روی تلفن همراه فیلم که نشان داد او گفتن دستگیری افسر که او نمی تواند نفس کشیدن در حالی که سه نفر از افسر همکاران ایستاده بود به تماشای.

مرگ است و منجر به ابراز غم و اندوه و خشم از متعدد اعضای ورزشی جهانی جامعه اما همیلتون می گوید F1 مانده است تا حد زیادی کم حرف – ارشاد ستاره به صدور بیانیه ای که در آن او به شدت به انتقاد از آنچه که او می بیند به عنوان انفعال در ورزش خود در پرداختن به این موضوع است.

همیلتون که اولین و تنها, سیاه, قهرمان فرمول 1 در تاریخ نوشت: در یک عاطفی Instagram پست که او را می بیند ” مردم در ورزش خود که سکوت در برابر بی عدالتی است.

من می بینم کسانی از شما که به ماندن سکوت برخی از شما بزرگترین ستاره در عین حال شما خاموش ماندن در میان بی عدالتی” او نوشت: در یک Instagram داستان.

نه نشانه ای از کسی در صنعت است که البته سفید-تحت سلطه ، من یکی از مردم تنها از رنگ وجود دارد و در عین حال من به تنهایی.

من فکر می کردم در حال حاضر شما می توانید ببینید که چرا این اتفاق می افتد و می گویند چیزی در مورد آن, اما شما نمی تواند ایستاده در کنار ما است. فقط می دانم من می دانم که شما و من شما را ببینید.

من نه با کسانی که از غارت و سوختن ساختمان اما کسانی که اعتراض مسالمت آمیز,” او اضافه شده در یک پست جداگانه.“می تواند وجود دارد هیچ صلح تا زمانی که ما به اصطلاح رهبران را تغییر دهید.”

به نظر می رسد به عنوان اگر آن کلمات به حال گالوانیزه اثر به زودی پس از همیلتون بیانیه آن را تکرار توسط دیگر از چهره های ورزشی از جمله چارلز لکلرک و Daniel Ricciardo.

من هنوز در تلاش برای پیدا کردن کلمات برای توصیف قساوت از برخی از فیلم های من در اینترنت دیده می شود” نوشت لکلرک. “نژادپرستی نیاز به ملاقات با اقدامات نه سکوت. لطفا شرکت فعالانه درگیر شدن و تشویق دیگران به گسترش آگاهی است. آن است که مسئولیت های ما به صحبت کردن در برابر بی عدالتی است. سکوت نمی.”

رنو را Ricciardo که سوئیچ به مک لارن در پایان فصل اضافه شده صدای خود را به می گویند: “نژاد پرستی سمی است و باید به آنها رسیدگی شود نه با خشونت و یا سکوت اما با وحدت و عمل.”

همچنین در rt.com دورتموند ستاره Jadon سانچو رزرو پس از آشکار “عدالت برای جورج فلوید’ ادای احترام در کلاه-ترفند عملکرد (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de