‘من او را دیدم ، او آنقدر بزرگ من در شوک بود برای یک هفته’: رومانیایی آس به یاد می آورد اولین برخورد با سرنا ویلیامز

رومانیایی بازیکن تنیس الکساندرا Cadantu می گوید: اولین جلسه خود با سرنا ویلیامز چپ ماندنی به عنوان او را دیدم گرند اسلم افسانه برهنه در اتاق قفل و مبهوت در “چگونه او است.”

Cadantu, 30, گفت: برخورد آمده بود در اولین حضور مهم است که سوابق نشان می دهد بود Australian Open 2012.

“این اولین بار من رفتم به مسابقات گراند اسلم و اولین حافظه من از رفتن به رختکن بود که من دیدم سرنا ویلیامز برای اولین بار در زندگی من” در رومانیایی به یاد می آورد به رسانه های محلی.

“من او را دیدم و من در شوک بود برای یک هفته چرا که او بسیار بزرگ است.

“این باور نکردنی است که چگونه به نظر می رسد او چگونه او می تواند بازی و حرکت” Cadantu اضافه شده است.

همچنین در rt.com ‘او می تواند لرزش’: WWE superstar بیانکا Belair چالش های سرنا ویلیامز به گام به حلقه کشتی

رومانیایی به پایان رسید تا از ریخته شدن از دور اول 2012 Melbourne, نمونه ممتاز ویژه نمایش توسط ایتالیا روبرتا وینچی در حالی که ویلیامز درباره دور چهارم قبل از سقوط به روسیه اکاترینا ماکارووا.

ویلیامز و Cadantu ملاقات هرگز در دادگاه و در حرفه خود اما لذت بردم بسیار متفاوت و اقبال آنجا که به یاد ماندنی برای اولین بار قفل اتاق نشست.

رومانیایی حرفه ای بالا است که یک رتبه بندی جهانی شماره 59 در آغاز سال 2014 و قبل از او شروع به او ثابت تبار به نسبتا پست ایستاده از 292 امروز.

38 ساله ویلیامز ادامه به دندانه دار کردن تا مسافت 23 گرند اسلم عناوین – اگر چه ناموفق بوده است و در گذشته چهار عمده نهایی حضور او به عنوان مناقصه برای مطابقت با استرالیا عالی مارگارت دادگاه تمام وقت شمارش از 24.

همچنین در rt.com ‘افتضاح بود من احساس بیمار به معده من’: سرنا ویلیامز در اولین بوسه تجربه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>