‘من به عنوان خوانده شده همان گزارش به عنوان شما’: آمریکا متهم چین قرار دادن شرایط Covid-19, کمک, به نقل از رسانه های زمانی که فشار بر اثبات

وزارت امور خارجه ایالات متحده متهم کرده است پکن از اتصال ‘”رشته” به کمک داده شده به کشورهای مبارزه با Covid-19 اما قادر به نام خاص تنها می تواند نقطه به نقطه generic مطبوعات, گزارش, در حالی که همچنین با استناد به یک چینی “coverup.”

مقام وزارت خارجه جیمز ریچاردسون – اجرا می شود که از کمک های خارجی منابع – وضع اتهامات به خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه شب. تماس در چین به ارائه “هیچ رشته متصل شده” کمک ریچاردسون پیشنهاد پکن قرار داده بود شرایط آن coronavirus کمک. وقتی پرسیده شد که به شرح حال رسمی punted, اعتراف او تا به حال هیچ شواهد خاص و صرفا رله آنچه که او به عنوان خوانده شده در رسانه ها.

“در رشته های متصل منظور من, من نه هوش مردمی, بنابراین من نمی دانم که دقیقا چه چیزی ثابت شده است” ریچاردسون گفت.

من به عنوان خوانده شده همان مقالات است که شما انجام دهد و … بنابراین من فکر می کنم – من هیچ سخت اثبات علاوه بر مقالات است که من دیده ام, اما قطعا حلقه درست.

این مقام رسمی همچنین ساخته شده عبور اشاره به “این coverup که اتفاق افتاده در ووهان” – شهرستان چینی که در آن Covid-19 مشاهده گرديد. اگر او نبود فشرده به ارائه جزئیات بیشتر گزارش ها در رسانه های ما را متهم به چین پنهان کردن اطلاعات در مراحل اولیه آن آغاز شده ، بسیاری با اشاره به Li Wenliang یک ووهان دکتر که تنبیه شد توسط مقامات چینی بیش از “پخش شایعات” در مورد ویروس در اوایل دسامبر. بعد از تحقیقات این کشور در آژانس ضد فساد مصمم است که لی دادند که از این بیماری نیست به دنبال تضعیف نظم عمومی. این گزارش اشاره کرد که دکتر موفق به بررسی داده های خود را قبل از به اشتراک گذاری آن را بیان اطلاعات خود شد “سازگار نیست” با این وضعیت بر روی زمین در آن زمان است.

همچنین در rt.com “ما تلف وقت گرانبها چین خریداری کرده است!’ پکن تیکه واشنگتن ‘نژادپرستانه’ coronavirus شعارهای

وزارت امور کابل به تازگی به دست آمده روزانه وحش شامل زبان تقریبا یکسان به ریچاردسون اظهارات بخشی از یک گروه گسترده تلاش برای پین “coverup” در پکن. کابل همچنین دستور مقامات اصرار دارند که چین یک “مسئولیت ویژه” برای ارائه کمک به دیگر مبتلا ملل یک عبارت تکرار کلمه به کلمه توسط ریچاردسون در طول روز پنجشنبه جلسه.

پکن در پاسخ به اتهامات یک coverup با سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Suang استدلال هفته گذشته که کشور خود را فراهم کرده است “به موقع اطلاعات” در مورد این ویروس اشاره کرد که حتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – مکرر منتقد چین – تا به حال تلقی اطلاعات “مفید است.” در اوایل این ماه مقامات چینی همچنین اذعان کرد که مجازات دکتر لی یک خطا بود, صدور یک “عذرخواهی رسمی” به خانواده مرد و اشاره کرد که افسران پلیس که او را تهدید به بازداشت شده بود و منظم.

به عنوان ما مراحل حملات در چین و آن پاسخ به همه گیر تعدادی از کشورهای دیگر تبدیل شده اند به پکن برای کمک. به تاریخ دولت – به عنوان به خوبی به عنوان میلیاردر چینی جک ما بنیانگذار شرکت تجارت الکترونیک غول Alibaba – توزیع لوازم پزشکی به فرانسه, اسپانیا, ایتالیا, بلژیک, ایران, عراق, فیلیپین و حتی ایالات متحده است.

همچنین در rt.com ما سبقت چین به عنوان کشوری با بیشترین تعداد تایید Covid-19 موارد – دانشگاه جانز هاپکینز

چین تا حد زیادی دیده می شود بدترین از آن خود Covid-19 شیوع گزارش تنها یک مورد جدید از این بیماری فراتر از آن وارداتی از خارج از کشور در روز جمعه. این ویروس همچنان به سرعت در جای دیگر با ما تبدیل شدن به بزرگترین کانون در روز پنج شنبه در حالی که عفونت های جدید نیز افزایش می یابد در سراسر اروپا و خاورمیانه و جاهای دیگر در آسیا است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im