“من قول می دهم من نمی خواهد هر چیزی را شکستن بر شما’: UFC قهرمان Jon Jones پاکستان به آسیب مایک تایسون در صورتی که تا کنون مبارزه در هشت ضلعی

جان جونز در پاسخ به مایک تایسون نظرات در مورد جنگنده پرداخت و در جواب افسانه ای بوکس بیانیه آمده است که او می خواهم که به چهره او را به $100m از یک مبارزه است.

جونز و UFC شده اند در مواجهه بیش جنگنده پرداخت با جونز نشان می دهد که او می خواهم ترک خود UFC 205 پوند عنوان و راه رفتن به دور از ورزش اگر آنها نمی تواند به یک توافق دوستانه بیش از renumeration.

بیشتر بخوانید: جان جونز خواسته می شود منتشر شده از UFC قرارداد او به عنوان مارک های Dana White ‘f*cking دروغگو” در تلخ پرداخت اختلاف

جونز پیشنهاد کرده بود او علاقه مند می شود در حال حرکت به میدانی برای مبارزه وحشتناک حذفی هنرمند و مدعی بالا فرانسیس Ngannou اما این ایده به ضرب گلوله کشته شد توسط UFC با جونز رفتن در این موضوع جرقه عمومی عقب و جلو با UFC.

صحبت کردن در یک Instagram live (مشترک از طریق مبارزه با اعتیاد به مواد مخدره) تایسون ارائه شده خود را در این وضعیت به عنوان او توضیح داد که با وجود UFC رو به رشد محبوبیت آن ورزشکاران هرگز کسب عنوان آنجا که خود را معادل بوکس همتایان.

همچنین در rt.com آن را نمی گشت: مایک تایسون بیش از به دست آورده و یکی از آخرین بر روی صحنه بزرگ – نظر

“گوش دادن به این” تایسون آغاز شد.

“UFC محبوب تر از بوکس, راست? بالاتر رتبه بندی درست است ؟ اما UFC fighter هرگز غنی تر از کلاس اول (boxer).

“به $100m کونور (مک گرگور) تا به حال به مبارزه با فلوید (ترجمه). Jon Jones رو به مبارزه من اگر او می خواهد به برخی از فوق العاده پول است.”

جونز که باقی مانده است فعال در رسانه های اجتماعی در سراسر این مستند در ابتدا توییتی خود اذعان تایسون نظرات با ساده یک خط جیر و گفت: “من گوش دادن @MikeTyson.”

جونز پس از آن صورت گرفت که صدای جیر جیر و ایجاد یک Instagram گرافیک که او ارسال شده برای ارسال بیشتر پیام به “آهن مایک” را به عنوان او شناور ایده این جفت ارز رو در هر دو بوکس و MMA matchups.

و همه را در UFC نور قهرمان سنگین وزن و پوند برای پوند ستاره cheekily وعده داده شده تایسون که او نمی خواهد ترک 53 ساله بوکس افسانه ای با هر استخوان شکسته اگر آنها را ملاقات در داخل هشت ضلعی.

“من جعبه شما را در حلقه اگر شما قول می دهم به من یک مبارزه واقعی در هشت ضلعی پس از آن,” او گفت:.

“و چون من به احترام شما خیلی من قول می دهم من نمی خواهد هر چیزی را شکستن بر شما.”

همچنین در rt.com ‘من پاره پاره نیمی از گوش کردن’: UFC قهرمان Jon Jones disfigures Jackass star, Steve-O اخلال در فیلم به عنوان شیرین کاری می رود به شدت اشتباه است

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de