بحرین قهرمان جهان سلوی عید Naser است bizarrely ادعا کرد که از دست رفته یک هتریک از دوپینگ آزمون این است که هیچ دلیلی برای سوء ظن میداد اتهام تقلب در حالی که تماس بالقوه بان کی مون “کمی لکه” بر شهرت او را.

22 ساله که زد سوم-سریعترین 400m تا کنون در راه خود را به شکوه در سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان قطر در پاسخ به تعلیق موقت توسط دو و میدانی یکپارچگی واحد با تلاش برای اخراج او سه نفر از دست رفته مواد مخدر آزمایش طی 12 ماه حماسه.

ناصر ضرب و شتم قهرمان المپیک Shaunae میلر-Uibo به ادعای یک مدال طلا در دیدنی زمان 48.14 ثانیه در دوحه – یک شاهکار تنها پیشی گرفته و توسط دو دونده در سال 1980 بود که به شدت مشکوک بودن بخشی از, سیستمیک, حمایت دولت مواد مخدر-مصرف با وجود عدم هرگز آزمون.

“من هرگز تقلب” ناصر گفت: طرفداران خود را در طول یک Instagram live تصویری اصرار دارد که “از آن خوب میشه.” “من فقط از دست رفته سه تست مواد مخدر که طبیعی است.

“این اتفاق می افتد. این می تواند اتفاق می افتد به کسی. من نمی خواهم مردم را به اشتباه در همه این به این دلیل من هرگز تقلب.

“در این سال من شده اند با مواد مخدر تست شده است. امیدوارم آن را حل و فصل کنید چون من واقعا نمی مانند تصویر اما آن اتفاق افتاده است.”

اولین زن آسیایی به پیروزی 400m طلا در مسابقات قهرمانی جهان Naser نقل مکان کرد و به بحرین از نیجریه در سن 14 سالگی و در ادامه به مدال طلا 2014, عرب, تاریخ دو و میدانی قهرمانی به عنوان یک 16 ساله.

طرفداران در با حداکثر سرعت دویدن ستاره Instagram, جایی که او بیش از 34 ، 000 پیروان واکنش نشان داد و با سردرگمی و نظرات ضد و نقیضی. “فکر کردم شما بهتر از آن” گفت: یکی.

“[تست] همراه با بودن یک ورزشکار حرفه ای. من اهمیتی نمی دهند چه بهانه ای او ممکن است آمده تا با اما گم شده سه تست مواد مخدر مشکوک است مهم نیست که چگونه شما آن قرار داده است.”

یک مدافع برای ناصر استدلال کرد: “پروتکل تقاضای شما را پر کنید در محل نگهداری خود را برای یک ساعت در هر روز از خود f*cking حرفه ای. آنها را به آزمون در این دوره شما را بدون دانستن که آنها می آیند.

“این است که ذهن ترا درهم میشکنند. حتی سخت گیر می شه بیشتر دست حداقل یک آزمون. شما به راحتی می توانید بی دقتی و یا انجام دور. علاوه بر آن موقت ممنوعیت – او می تواند مسابقه را با موفقیت و تبرئه.”

ناصر بستری پیدا کردن آن بسیار سخت به این لکه بر روی نام من است.”

“من هرگز نگاهی به عملکرد داروهای افزایش,” او اضافه شده است. “من با این استعداد و من می دانم که من استعداد.”

سه پیشرو در بحرین زن دونده باید آزمایش مثبت دوپینگ در سال های اخیر است. المپیک اسبدوانی قهرمان اموزش Jebet المپیک و دونده ماراتن تا یونیس Kirwa هر دو آزمایش مثبت برای استفاده از مواد به افزایش سلول های قرمز خون. هر یک از دریافت همان چهار سال ممنوعیت جهانی داخل سالن 400 متر قهرمان کمی Adekoya که داشت به دست گرفته اند استروئیدهای آنابولیک.

همچنین در rt.com ‘تایسون دید از بالا! اما من اصلا او را سرزنش’: روسیه جنگنده MMA معتقد است آهن مایک است که بر روی استروئیدها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی