در این زمان نامشخص به نظر می رسد هیچ چیز به ما ارائه با یک شوک دیگر اما بریتنی اسپیرز ادعا او را تبدیل به سریعترین انسان در طول تاریخ با کاهش اوسین بولت را 100 متر رکورد جهانی را می توان یکی از آنها است.

در زمانی که بسیاری از جهان است که در Covid-19 قرنطینه بسیاری از مردم ممکن است پیدا کردن زمان را به مجموعه اهداف خود و کار سخت برای رسیدن به چیزهایی که آنها همیشه خواب.

پاپ بت بریتنی اسپیرز صرف وقت خود را cooped در خانه و تلاش برای تبدیل شدن به سریعترین انسان روی کره زمین تقریبا کاهش در نیمه جامائیکایی قهرمان دو سرعت اوسین بولت را در 9.58 ثانیه رکورد جهانی 100 متر است.

در حال حاضر آن ممکن است صدای بلند پروازانه اما برای یک زن که به فروش 150 میلیون رکورد در سراسر جهان هر چیزی به نظر می رسد ممکن است.

اسپیرز در روز پنج شنبه اعلام کرد به جهان او تا به حال مورد ضرب و شتم پیچ را ضبط و اجرا کرده بود فاصله در 5.97 ثانیه است. و او است که شواهد آن را اثبات کند.

از ‘hit me baby one more time’ ستاره ارسال شده یک عکس در Instagram او تلفن تایمر نشان دادن زمان باور نکردنی.

“زد من اول 5 !!!! گرفتن بیش از ترس خود را از هل دادن آن را در آغاز کلیدی است …. هنگامی که من که من آمار 5 !!!!! معمولا اجرا کنم 6 یا 7 …. من برای اولین بار سعی شد 9 …. و در حال حاضر من آن را فریاد !!!!! 100 متر فاصله” 38 ساله به عنوان ضربه محکم و ناگهانی.

تکان دهنده از به رخ کشیدن شده است panned با شک و تردید naysayers که در حال تلاش برای درک چگونه نیزه که هیچ قبلی شناخته شده جهان-سطح دو سرعت تجربه می تواند به طور ناگهانی تبدیل به سریعترین انسان در تمام دوران است.

نظر او در حال حاضر یک مدعی برای اینترنت پدیده ‘اتفاق نمی افتد از سال است که برچسب ضد فمینیستی توسط برخی از قربانیان است.

حساب کاربری در توییتر به خود می بالد در لکه های ظالمانه نهفته است اما مخالفت کرد توسط فمینیستها بر این باور است که کمک کرده است تا یک فرهنگ به تکامل که در آن مردان معرفی زنان هر روز داستان های غیر معمول.

اما چیزی به ما می گوید آنها فقط ممکن است راست, در این یکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی