به عنوان هزاران نفر را به خیابان ها در شهرهای مختلف آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس یک کارگر جنسی در تگزاس به دنبال قربانی شب او را برای پرداخت به علت ارائه به صرف شب با هر یک پلیس که واریز شده در ویدئو ویروسی.

در یک تظاهرات در هوستون در روز سه شنبه یکی از صدها الهام گرفته شده توسط پلیس کشتن یک غیر مسلح در مینیاپولیس در هفته گذشته یک کارگر جنسی رفتن توسط نام مستعار ققنوس Divina propositioned یک زد و خورد خط از پلیس ضد شورش نشان می دهد افسران ترک شغل خود را در ازای خدمات خود را.

“من f**k هر افسر پلیس که واریز شده امروز. که ارائه خوب است تا پایان شب” زن شنیده است گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر رسیدگی (NSFW) با عنوان “من شنیده پلیس عشق رشوه…ارزش امتحان کنید.”

قرار داده و خود را در f**king تفنگ خود را قرار f**king, نشان, یک f**king انسان است. من کارت های کسب و کار.

هیچ یک از افسران بیت در پیشنهاد – حداقل در تصویری – با یک پاسخ “من متاهل هستم ببخشید” به عنوان دیگر نگاه sheepishly. بود نه خوشحال با پاسخ, پرتاب یک رشته از اتهامات و درخواست که از افسران به حال مورد آزار قرار گرفته جنسیت کارگران در حالی که در ساعت است.

اینترنت تا به حال یک توپ کلیپ کوتاه بسیاری از poking سرگرم کننده در واکنش یکی wide-eyed افسر خاص که به نظر می رسد در نظر گرفتن این پیشنهاد را قبل از کاهش است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de