“من دوست دارم آنچه Khabib می کند… او یکی از بهترین lightweights’: Jorge Masvidal باز می شود تا در مورد مبارزه با قهرمان Nurmagomedov

Jorge Masvidal پرداخت اختلاف با UFC اتحاد چپ 2019 جنگنده از سال را در یک حالت برزخ اما ‘Gamebred’ می گوید: او می تواند وسوسه بازگشت به 155lbs را در لشکر شکست نخورده Khabib Nurmagomedov.

Masvidal در نظر گرفته شده در موقعیت قطب به چالش قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان پس از اعزام رقیب مانند دارن تا بن Akren و Nate Diaz سال گذشته اما مداوم بن بست با UFC سلسله مراتب بدان معنی است که کهنه جنگنده شده است در قفسه از نوامبر.

همچنین در rt.com ‘این پول قراره بحث مرد’: Jorge Masvidal باز به سبک بازگشت به چالش Khabib

گیلبرت سوختگی را Masvidal محل خود عنوان پیشنهاد در برابر عثمان در “مبارزه با جزیره’ در ماه آینده, ترک Masvidal – یکی از محبوب ترین مبارزان – بدون یک شریک رقص.

Masvidal هر چند اعلام کرده در موارد متعدد است که او باز خواهد شد به مبارزه با هر کسی تا زمانی به عنوان جبران خسارت برای انجام این کار مطابق با استانداردهای خود را و ظاهرا که شامل سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov.

اگر آنها پرداخت من چه من با ارزش است ؟ برای رفتن به 155 [پوند]? صد درصد” Masvidal گفت: در یک Instagram Live chat.

من دوست دارم آنچه Khabib می کند. من دوست دارم که او در این زمینه است. او یکی از بهترین lightweights در این وزن در حال حاضر. درست است که مانع به تنهایی می تواند به اندازه کافی برای من به نظر انداختن که وزن. اما پس از آن UFC را به کار برای آن است.”

Nurmagomedov در حال حاضر بشقاب خود را کامل با چالش قریب الوقوع از جاستین Gaethje در افق و اگر شایعات درست Conor McGregor به خوبی ممکن است انتظار برای او پس از آن.

اما یک عنوان چالش از Masvidal – که صرف قابل ملاحظه بخشی از کار خود را در 155lbs – به احتمال زیاد فرمان مخاطبان گسترده و بالقوه دست ‘Gamebred’ نوع چک به نظر می رسد او به طلب.

همچنین در rt.com UFC را Masvidal می گوید Khabib مدیر علی Abdelaziz به دست هر کس D*CK شما نفرت’ در بازی پوشش ردیف

البته Masvidal برخی از تجربه در توزیع غالب grapplers اول خود را حرفه ای شکست. این بود که کمی کمتر از یک سال پیش که او به ثمر رساند 2019 بیشتر یاد پایان زمانی که او را شکست داد بن Askren از طریق پرواز زانو حذفی فقط پنج ثانیه به مبارزه در UFC 239 و هر تکرار که در پایان برابر شکست نخورده روسیه بلافاصله محل Masvidal به MMA فرهنگ عامه.