‘من می خواهم او را به عنوان یک جنگنده’: Petr یان می گوید او می خواهم عشق را به صورت TJ Dillashaw زمانی که قهرمان سابق UFC بازگشت از مواد مخدر بان (تصویری)

روسی, خروس وزن ستاره یان پتر شده است هیچ چیز کوتاه از وحی پس از ورود در UFC و در حال حاضر مرد شناخته شده به عنوان “بی رحم” می یابد خود را در آستانه یک خروس وزن UFC عنوان شات.

یان گفتگو به RT ورزش و نشان داد که او دارای دو نام خود را در لیست آمار.

“وجود دارد هیچ رویای مبارزه برای من هیچ نظر کنه. هدف اصلی من این است که کمربند” یان گفت: RT ورزش است.

“در حال حاضر gabriel gomez rojo است. اگر هر کس دیگری دارای کمربند, نام, نیست, نام چیزی. نکته اصلی این است که کمربند خود را.”

Gabriel gomez rojo را گنجاندن در برنامه های او آشکار است اما دیگر نام او ذکر شد شاید لمس تعجب آور: قهرمان سابق جهان یعنی Dillashaw که در حال حاضر در خدمت ضد دوپینگ تعلیق پس از خود محروم خروس وزن عنوان شده است.

همچنین در rt.com UFC 245: Petr یان غنایم Urijah Faber عنوان امیدوار زمین خیره سوم-دور سر-ضربه KO (تصویری)

“من در مورد آن پرسید. مردم می گویند این امر می تواند بسیار جالب برای دیدن ما مبارزه کنند چرا که ما سبک های مشابه ما هر دو ایستاده مبارزان ما هر دو سخت عکس و دو نگاه به پایان دعوا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

“من علاقه مند می شود در این مبارزه است. از آنجایی که من شروع زندگی حرفه ای من به تماشای دعوا خود را. من می خواهم او را به عنوان یک جنگنده من فکر می کنم او یک رقابتی جنگنده. خیلی خوشحال خواهم شد که به مبارزه با او در آینده است. و من فکر می کنم این اتفاق خواهد افتاد.

“این فقط در مورد یک سال و او خواهید بود. او یک نام بزرگ من فکر می کنم او می تواند به رتبه بندی که او می آید بنابراین من فکر می کنم ما در مبارزه است.”

یان گفت که او نگران نیست با Dillashaw را دوپینگ تاریخچه و گفت که آمریکا شطرنجی گذشته با مواد مخدر-تست مقامات باید معنی وجود دارد در واقع کمتر شانس به او رو به طور غیر قانونی-افزایش حریف.

“No, I don’t care,” او گفت:.

“او گرفتار شده است و او را نه انکار آن. اما همانطور که گفتم من واقعا نمی مراقبت. او آزمایش می شود بیشتر دقت کنید. بنابراین در مبارزه با شب او پاک شود.”

همچنین در rt.com Dillashaw ممنوع: سابق UFC قهرمان خروس وزن دست 2-سال USADA تعلیق

اتهامات دوپینگ چیزی یان خودش تا به حال به مقابله با گذشته و سیبری ستاره گفت: او طول می کشد آن را در گشاد گشاد راه رفتن او.

“بله, وجود دارد بسیاری از بحث” او به یاد آورد.

“اجازه بدهید من دوم مبارزه با Magomed Magomedov در ACB. بعد از اولین مبارزه ما مردم گفت: “چگونه است که او هنوز هم تازه بعد از پنج دور?’ در دومین مبارزه من هم تازه بعد از پنج دور اما من بیشتر منطقی و من می دانستم که من تا به حال به او فرصتی برای کار.

“اما ما در آخرین مبارزه ACB بررسی من برای دوپینگ و همچنین در دفاع از عنوان مبارزه با. نه بیش از حد بسیاری از مردم در مورد آن بدانند. من صحبت در مورد آن بسیار است. بنابراین اگر کسی کنجکاو است – من فکر می کنم اگر ACB پیدا کرده بود هر آنچه را که قطعا باید از آن ساخته شده است.

“و پس از آن, پیش از امضای قرارداد با UFC وجود دارد شش تا هفت ماه زمانی که آنها نمی تواند ثبت نام من چون من پاره من ACL و مدیر من گفت: UFC در مورد آن. آنها گفتند: – هنگامی که شما زخم التیام یابد تا زمانی که شما آماده هستید ما به شما راه اندازی مجدد گفت و گو با شما. بسیاری از مردم (در روسیه) دوباره همان افرادی که می خواستم (به آن می گویند) گفت: “او را تمیز کردن خود را دوپینگ.’

“من آماده پذیرش یک مبارزه در یک ماه یا دو یا سه. من نمی خواهم به اعتیاد به مواد مخدره آن را به علاوه در آن زمان من واقعا نمی باید از این منابع رسانه ای توجه زیادی پرداخت نیست به من پس از آن.”

همچنین در rt.com بدون رحمت برای هیچ ؟ پیروز Petr یان در رویارویی با کودی Garbrandt پس از UFC 245 برنده (تصویری)

در حال حاضر یان است که به طور منظم آزمایش به عنوان بخشی از UFC را USADA-اداره مبارزه با دوپینگ سیاست و او می گوید: فراوانی و پیچیدگی به معنی آزمایش طرفداران باید بدون نگرانی در مورد او با استفاده از PEDs.

“در طول دوره از یک سال و نیم من شده است با بررسی حدود 10 بار. تقریبا هر ماه,” او گفت:.

“من فکر می کنم که اگر آنها تا به حال هر چیزی یافت در سیستم من, من نمی خواهد در اینجا در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی