Paris Saint-Germain ستاره موناکو پیوست و در گروه کر از ادای احترام به کوبه برایانت اختصاص یک هدف جشن به سابق NBA ستاره در سمت خود 2-0 دور پیروزی برابر لیل در روز یکشنبه.

هر گوشه ای از جهان ورزش بوده است نهفته مرگ غیر منتظره کوبه برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در لس آنجلس اوایل روز یکشنبه به وقت محلی با راهپیمایی از حادثه بودن احساس می شود که در جاهای دوردست لیگ 1.

همچنین در rt.com ‘بزرگتر از توپ بسکتبال’: ستاره NBA سرب بر-دادگاه مراسم تجلیل از کوبه برایانت ساعت پس از نماد مرگ (تصویری)

برزیل ستاره به طرف او منجر شود فقط قبل از علامت نیم ساعت با 20 حیاط اعتصاب. این اخبار را شکست برایانت مرگ در نیمه اول با بازیکنان یادگیری از این فاجعه در طول نیم زمان استراحت است.

پس از دو برابر شدن تیم خود را استفاده از نقطه پنالتی در دقیقه 52 Neymar راه می رفت سمت تلویزیون و دوربین و mimed شماره 24 با دست اشاره به نیوجرسی که برایانت عینک را از طریق بسیاری از کار خود را در لس آنجلس.

من رفتم نگاهی به پیام ها در رسانه های اجتماعی در حاصل کار دو تیم متوجه شدم که کوبه مرده بود,” نیمار گفت: به گوینده فرانسوی Canal+ بعد از بازی از طریق یک مترجم.

این بسیار انده برای جهان و برای همه ما است. نه تنها برای طرفداران بسکتبال است اما برای همه چیز او را برای این ورزش است. من او را می دانستند و این جشن برای او شماره اش. من امیدوارم که او استوار در صلح.”

همکار بزرگ فوتبال کریستیانو رونالدو نیز پرداخت ادای احترام به برایانت از طریق یک پست در Instagram گفت: از او: “خیلی غم انگیز به گوش دلخراش اخبار از مرگ و میر ناشی از کوبه و دخترش Gianna. کوبه یک افسانه واقعی و الهام بخش برای بسیاری از. ارسال تسلیت به خانواده و دوستان خود و خانواده از همه کسانی که جان خود را از دست در تصادف. RIP افسانه.”

لیونل مسی همچنین این سایت متعلق به برخی از کلمات برای برایانت پس از عبور از, آیا به عنوان همکار آرژانتینی بزرگ دیگو مارادونا.

من هیچ کلمه ای… تمام عشق من برای کوبه خانواده و دوستان” مسی نوشت. “این یک لذت برای دیدار با شما و به اشتراک گذاری زمان خوب با هم. شما یک نابغه مانند چند نفر دیگر.”

من همچنین تاسف از مرگ پدر و خدمه هلیکوپتر. ببینید شما افسانه” نوشت مارادونا.

همچنین در rt.com ‘لطفا آن را نمی توان واقعی’: ورزشی جهان در شوک بعد از مرگ ‘نماد جهانی’ کوبه برایانت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی