افزایش ستاره آمریکایی رایان گارسیا مورد نیاز فقط 80 ثانیه به ذخیره کردن زباله به نیکاراگوئه را فرانسیسکو Fonseca در سبک کشمکش در کالیفرنیا به ثمر رساند وحشیانه اوایل مدعی برای حذفی از سال است.

گارسیا, 21, منفجر روشنایی قلاب به سمت چپ در فنسکا داخل دور اول در هوندا سنتر در آناهایم, crumpling به نیکاراگوئه قبل از اینکه سر خود را منعکس کردن بوم.

Fonseca در ابتدا وضع مستعد اما بی اعتنا به محیط اطراف خود اگر چه پس از آن تکان دهنده به عنوان داور دست تکان داد مبارزه.

وحشیانه به ضرب گلوله کشته شد یکی از برجسته حلقه و بعد از آن به اشتراک گذاشته شده توسط گارسیا با عنوان: “من فقط او دعا کردم.”

این یک مخرب شب کار برای شکست نخورده جوان آمریکایی که بهبود یافته به 20 برنده از 20 دعوا 17 آمدن از طریق حذفی.

WBC نقره قهرمان گارسیا بعد گفت که او تا به حال آموخته تاول قلاب به سمت چپ از تحصیل ویدئوها از آمریکا تمام وقت بزرگ Sugar Ray Robinson.

“خوب بود. آن نیست که گذشته اما من به تماشای یک ویدیو Sugar Ray Robinson و او این جعلی است. من انداخت کامل قلاب به سمت چپ. من آن را دیدم و رفتم به سمت چپ قلاب” گارسیا گفت.

پس از محو 26 ساله Fonseca, گارسیا روت مناظر خود را در یک میزبان از سبک رقبا از جمله جانباز ونزوئلا سابق چندین قهرمان جهان Jorge لینارس همکار ما جوانی Devlin هانی آمریکا, WBA, سبک وزن, پادشاه Gervonta دیویس و سابق عنوان رقیب Luke Campbell.

لینارس بود که در عمل پیش از آن در شب در آناهایم, ضرب و شتم کارلوس مورالس با یک چهارم-دور حذفی در حالی که گارسیا ملحق شد در حلقه پس از پیروزی او توسط هانی های سبک وزن WBC قهرمان در زنگ تفریح شده است که با کنار یک آسیب دیدگی شانه.

“من تا به حال یک طرح برای سال 2020 بود که به شوک جهان است. من در مورد به شوک جهان من را مورد ضرب و شتم لینارس, ضرب و شتم, Luke Campbell, ضرب و شتم Gervonta دیویس و سپس پس از Devin,” گفت گارسیا که ترویج شده توسط Oscar de la Hoya.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی