“من خود را نگه دارید دست و بپرسید اگر او به رسمیت می شناسد من’: Khabib اروپا و آمریکا دشوار recovery’ به صورت پدر Abdulmanap پس از Covid-19 سکته مغزی

سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov می گوید پدرش Abdulmanap همچنان در بخش مراقبت های پس از بستری شدن در بیمارستان برای مشکلات قلبی ناشی از Covid-19 اما که او قادر است در برقراری ارتباط در یک سطح پایه است.

Abdulmanap Nurmagomedov, 57, در حال حاضر تحت درمان مسکو در یک بیمارستان نظامی به عنوان بهبود او از یک سکته مغزی در آورده با یک عفونت کروناویروس.

او تا به حال قرار داده شده در یک ناشی از کما زیر عمل جراحی بای پس قلب اما اخیرا گزارش شده آگاهی به دست آورد به عنوان وضعیت خود را به نظر می رسد که بهبود یافته است.

ادامه مطلب: Abdulmanap Nurmagomedov ‘باز می شود چشم ها صحبت می کند به Khabib’ در دوران بهبودی از Covid-19 سکته مغزی می گوید: مدیر

صحبت کردن در تلویزیون روسیه روز دوشنبه Khabib خود را به روز رسانی آشکار او است در دست پدر بالین روزانه به تماشای بیش از او.

“وضعیت او هنوز هم جدی او هنوز در بخش مراقبت” گفت: Khabib.

“Coronavirus خود را پشت سر گذاشت اما این ویروس تا به حال عواقب خود را برای کلیه ها و قلب خود را.

“همانطور که برای این ویروس وجود دارد بدون نیاز به نگرانی در مورد عواقب دیگر.”

همچنین در rt.com Abdulmanap Nurmagomedov ‘باز می شود چشم ها صحبت می کند به Khabib’ در دوران بهبودی از Covid-19 سکته مغزی می گوید: مدیر

شکست نخورده UFC fighter دقیق خود را از بازدیدکننده داشته است به پدر و حرکت و تلاش برای برقراری مجدد ارتباط با او.

“من سفر او به رسمیت می شناسد اما هیچ ارتباطی به این دلیل که او متصل به [پزشکی] دستگاه های.

“هر روز به آنها اجازه دهید من صرف نیم ساعت [با او] من نگه داشتن دست خود را.

“زمانی که من بپرسید:” پدر شما به من؟’ او حرکات و به من اجازه می دانم.”

این 28-0 جنگنده بیشتر پرداخت ادای احترام به پزشکان حضور پدرش ستایش آنها را به عنوان میان “بهترین در جهان است.”

“اینها برخی از بهترین پزشکان در جهان… من هیچ نگرانی [درباره من مراقبت از پدر] بسیاری از لطف به آنها.

“در آن توجه همه را به خوبی. زمان آن طول می کشد چرا که عواقب بسیار دشوار و توانبخشی خواهد بود طولانی و دشوار” او هشدار داد.

همچنین در rt.com ‘پوتین رسیده است از’: Khabib مدیر ادعاهای رئیس جمهور روسیه است ‘وعده داده شده بهترین درمان های پزشکی’ به عنوان پدر همچنان در کما

Abdulmanap اولین بیمار در زبان مادری خود آکتا داغستان در ماه آوریل بود اما اشتباه به عنوان به سادگی ذات الریه علائم مانند.

پس از وضعیت او رو به وخامت گذاشته و خانواده اش فرستاده او را به یک بیمارستان نظامی در پایتخت روسیه که در آن او تشخیص داده شد که داشتن Covid-19.

به محض ورود Khabib, 31 ارائه شد به آزمایش می شود برای این بیماری اما به جای اصرار تمام تمرکز شود محور پدرش که بعد دچار سکته مغزی قرار گرفتند و عملیات اضطراری برای بازگرداندن جریان طبیعی خون در سراسر بدن خود را.