“من برخی از کارهای شخصی به انجام”: Jon Jones مسائل بیانیه ای پس از اجتناب از زمان زندان با DWI و سلاح گرم درخواست مقابله

جان “استخوان” جونز ساخته شده است اولین اظهار نظر پس از مشارکت در یک DWI و سلاح گرم حادثه در آلبوکرک در چهار شنبه, مارس 26.

UFC نور قهرمان سنگین وزن با حضور در یک جلسه و صدور گناه به DWI و سلاح گرم اتهامات و مقابله با دادستان است که او را دیدم دست يک سال تحت نظارت مشروط شدن 96 ساعت از جامعه بازداشت 48 ساعت خدمات اجتماعی و حداقل 90 روز از درمان آن شروع خواهد شد برگزار می شود بیش از تماس تصویری با توجه به زمان coronavirus shutdown.

همچنین در rt.com UFC قهرمان Jon ‘استخوان’ جونز دستگیر و به اتهام DWI و غفلت از استفاده از اسلحه گرم – گزارش

این برنالیلو دفتر دادستان منطقه با صدور بیانیه ای پس از حکم بیان کرد که بیشتر بی احتیاطی از جونز در طول زندگی خود مقابله خواهد او را در زندان انداخته.

“Jon Jones التماس کرد گناه را به خود دوم DWI. حادثه اتفاق افتاده در مارس 26, 2020 در خارج از مرکز شهر آلبوکرک, کلوپ شبانه, تنها دو ماه پس از خود را مشروط به پایان رسید پس از یک حادثه در یک آلبوکرک باشگاه,” او گفت:.

“جونز در زمان مسئولیت برای اقدامات خود را در اوایل در این مورد و در انجام این کار دولت توافق به 1 سال تحت نظارت مشروط.

“به طور معمول دولت خواهد بود درخواست قبل از صدور حکم گزارش و توصیه به ماده بازیابی دادگاه. با توجه به COVID-19 آن است که روشن نیست این برنامه می توانید هر کسی در این زمان.

همچنین در rt.com ‘من رو هم بزنید دیوانه’: پلیس بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم میریزد نور در بازداشت UFC ستاره جان جونز (تصویری)

“آن نیز به این دلیل است که ما موافقت خود را برای 4 روز در CCP با 90 روز به نوبه خود در (شهری زندان فقط گزارش یک مورد جدید از COVID-19). جونز است که هنوز هم مورد نیاز برای تکمیل حداقل 90 روز درمان سرپایی حداکثر جریمه ها و هزینه های خدمات اجتماعی و دیگر الزامات گزارش به مشروط شدن.

“وکیل مدافع وی و آقای جونز ساخته شده اند آگاه است که اگر او نتواند به انجام این کار دولت را به دنبال تحمیل تعادل از هر زمان زندان بدون توجه به هر گونه شرایط استثنایی.”

همچنین در rt.com UFC طرفداران زمینه روز پس از Jon Jones مردم ‘به پیچ’ در coronavirus پیام… سپس دستگیر می شود

جونز بعد با صدور بیانیه ای از طریق خود مدیریت تیم گفت: “در حالی که ما همه کار برای درک و کنار آمدن با استرس و ابهامات پیرامون وضعیت فعلی جهان ما, من می خواهم به بیان نحوه واقعا نا امید هستم که من را تبدیل به منبع منفی تیتر دوباره, به خصوص در طول این بار تلاش.

“من نا امید برای اجازه دادن به مردم من در مورد مراقبت بیشتر خانواده و دوستان و طرفداران من.

“امروز صبح من وارد یک درخواست مقابله با آلبوکرک دا ، من قبول مسئولیت کامل برای من است و من می دانم که من به برخی از کار شخصی انجام دهید که شامل ناسالم ارتباط من با الکل.

همچنین در rt.com ‘من فکر می کنم آن را اجتناب ناپذیر’: UFC قهرمان Jon ‘استخوان’ جونز مذاکرات تا جاه طلبی های WWE

“من اختصاص زمان و انرژی زیادی برای بهبود جامعه من, و من نمی خواهد اجازه می دهد شخصی این شکست مانع کار من در زمانی که جامعه ما به آن نیاز دارید.

“من واقعا قدردانی از حمایت من از جامعه دریافت آلبوکرک و همه طرفداران در سراسر جهان است. من بسیار به دنبال قرار دادن این پشت من است. با تشکر از همه شما برای ادامه عشق و حمایت و مراقبت از خودتان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im