“من هیچ نظری ندارم آنچه در جهان می گذرد دیوانه’: Dana سفید در پاسخ به Conor McGregor “بازنشستگی” (تصویری)

دانا سفید به نظر می رسد گرفتار, فقط به عنوان بی خبر به بقیه جهان MMA در هنگام یادگیری از UFC megastar Conor McGregor آخرین اعلام بازنشستگی با حمایت رئیس مبنی بر “جهان یک دیوانه محل در حال حاضر.”

McGregor, 31 در زمان به توییتر ادعا می کنند که او را از تماس آن واریز شده, به اشتراک گذاری یک عکس از خودش و مادرش و نوشتن: “هی بچه ها من تصمیم به بازنشستگی از مبارزه است.

“با تشکر از همه شما برای خاطرات شگفت انگیز! چه آن سوار شده است!

“در اینجا یک عکس از خودم در لاس وگاس پست یکی از عنوان جهان برنده!”

همچنین در rt.com “من تصمیم به بازنشستگی از مبارزه’: UFC ستاره Conor McGregor ادعای او تماس آن واریز شده دوباره

این اولین بار نیست Irishman ادعا کرده است که حلق آویز کردن خود دستکش – داشتن انجام می شود تا در سال 2016 و 2019 تنها به معکوس تصمیم خود را.

صحبت های بعد از UFC 250 در لاس وگاس شنبه شب سفید گفت که او تا به حال شده است در تاریکی در مورد این خبر.

“یکی از افراد من برداشت و نشان داد آن را به من در رسانه های اجتماعی. که کونور شما می دانید که چگونه کونور کار می کند که چگونه او می کند همه چیز” سفید گفت.

“وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از مردم که این چیز [UFC] واقعا سرگرم کننده برای من و کونور یکی از آن بچه ها.

گفت: “من روز دیگر زمانی که شما نگاه در قدرت ستاره که Conor McGregor [است] این ستاره که شد او معرفی این چیزی که در سطح جهان به مردم…

“هر ستاره ما تا به حال کمک کرده به ساختمان این نام تجاری. کونور شده است سرگرم کننده آن بوده است عالی… من شنیده ام برخی از اطلاعات امروز مناسب ندارد. دوازده ویسکی به فروش می رسد یک مقدار زشت و ناپسند از مشروب.

“Conor McGregor است رفتن به نیاز به هر گونه پول در هر زمان به زودی. او را دوست دارد به مبارزه با او پرشور در مورد آن و او باور نکردنی جنگنده IQ…

با توجه McGregor تاریخ از پس گرد در بازنشستگی اطلاعیه ها, طرفداران تعجب و تردید که Irishman به دنبال از طریق در بیانیه خود – اما سفید نشانه او نمی خواهد در راه خود ایستاده.

“شما می دانید من احساسات هنگامی که یک مرد می گوید او می خواهد به بازنشسته در مورد آن نگران نباشید شما انجام چیزی که شما مرد…

“او شده است که مایل به مبارزه با او نا امید شده است چرا که او می خواهد به مبارزه با.

“اما آیا شما می خواهید او را به مبارزه در حال حاضر ؟ [Tony] فرگوسن [جرج] Masvidal? که آیا شما مبارزه می کنند و که در آن شما مبارزه با Conor McGregor در حال حاضر؟”

همچنین در rt.com “من آماده هستم کونور را آماده’: UFC افسانه سیلوا می گوید او در حال حاضر برش وزن برای مک گرگور superfight

مک گرگور را به حرکت در می آید به عنوان چهره سفید پرداخت شورش از برخی از UFC بزرگترین نام.

دیرین نور قهرمان سنگین وزن جان جونز تهدید کرده است که به راه رفتن به دور بیش از مسائل پول برای مبارزه با سنگین وزن نیروگاه فرانسیس Ngannou در حالی که محبوب میلیونها Jorge Masvidal گفته او ممکن است انجام همان.

سفید گفت: وضعیت فعلی جهان به معنای او unsurprised تحولات.

“من به یاد همه است که ما در یک بیماری همه گیر جهانی است در یک محل در حال حاضر با تمام این چیزهایی که در رفتن” UFC رئیس گفت.

“من فکر می کنم که هر کسی احساس می کند این در حال حاضر وجود ندارد و طرفداران ما نمی توانیم سفر دعوا در اطراف.

“من فکر می کنم همه با p*ssed خاموش اشتباه آنها قفل شده است تا در خانه های خود را به مدت سه و نیم ماه مردم با پوشیدن ماسک وجود دارد تظاهرات وجود دارد شورش لیست در می رود و در.

“اگر شما نمی فکر می کنم آنچه که من انجام در حال حاضر است که احتمالا سخت ترین چیزی که من تا کنون انجام می شود اگر شما نمی فکر می کنم سه بار در روز من آماده به پرتاب دست من و بگو f*uck این sh*t’ و باور من مردم من گانینگ در حال حاضر مجنون…

“اگر این بچه ها می خواهید به نشستن و بازنشسته در حال حاضر اگر کسی احساس ناراحت کننده در هر شکل و با چه خبر است, شما لازم نیست که به مبارزه.”

همچنین در rt.com ‘متوقف کردن بازی ما و طرفداران’: Jorge Masvidal انفجار UFC بیش از پرداخت و گفت: ‘اگر من ارزش آن را به من اجازه رفتن’

“اگر این چیزی است که کونور احساس در حال حاضر, Jon Jones, خورخه Masvidal… من احساس می کنم شما. نه مثل من قصد دارم, ‘holy sh*t این دیوانه است, این آجیل است’.

“هیچ چیز دیوانه و آجیل در حال حاضر چون همه چیز دیوانه و آجیل در حال حاضر.

“بنابراین در یک سطح خاص من کاملا آن را درک و دریافت آن است.”

به طور خاص در مورد جونز و Masvidal سفید گفت که آنها تا به حال طولانی نیست امضا جدید در دراز مدت می پردازد ارتقاء.

“ما فقط امضا هشت-مبارزه و مقابله با خورخه Masvidal او هفت دعوا چپ خود را معامله.

“من مردم مشغول به کار بودند با او و تلاش برای انجام یک معامله با او هنگامی که او در حال حاضر یک معامله است.

“جان جونز است مانند هفت دعوا چپ خود را در مقابله او با امضای یک قرارداد جدید کمتر از یک سال پیش.

“ما فقط انجام یک معامله با هر دو بچه ها… این بود که ماه پیش.”

همچنین در rt.com ‘استخوان’: چه بعدی برای UFC پوند برای پوند پادشاه Jon Jones پس از تلخ قرارداد تف با دانا سفید ؟

سفید گفت: نهایی پیام برای همه جنگجویان UFC بود که آنها نمی باید به رقابت اگر آنها نمی خواهند به.

“ما قبل از این نیست اولین کاری…

“من هیچ نظری ندارم که چرا این جریان است. ما در یک f*cking بیماری همه گیر در حال حاضر جهان در حال رفتن دیوانه و همه این بچه ها مثل ” من می خواهم بیشتر پول بیش از حد من می خواهم بیشتر پول بیش از حد.

“هیچ چیز طبیعی است راست, در حال حاضر, و من تنها پسر که کشیدن رویدادهای ورزشی در حال حاضر.

“من نمی f*cking know, I don’t give a f*ck من انجام بهترین من می توانید انجام دهید برای نگه داشتن اتوبوس در بزرگراه اینجا.

“I don’t give a f*ck. اگر مردم نمی خواهند به مبارزه با آنها لازم نیست که به مبارزه با.

“اگر مردم می ترسند از Covid-19 اقامت خانه… هر چه شما مقابله است, شما لازم نیست که برای انجام آن است.”

مک گرگور در آخرین اقدام در ژانویه زمانی که او موفق به بازگشت به هشت ضلعی پس از بیش از یک سال از شکست دادن دونالد ‘گاوچران’ Cerrone 40 ثانیه به سبک کشمکش در لاس وگاس.

در روزهای اخیر ایرلندی صحبت کرد تا پتانسیل catchweight جلسه با برزیل افسانه اندرسون سیلوا پس از نامگذاری او ‘بز’ در شخصی خود را در همه زمان نوابغ MMA لیست.

همچنین در rt.com Khabib در مقابل مک گرگور دوم ؟ Dana White, نکات که Conor McGregor است در خط بعدی برای عنوان شات بعد از جاستین Gaethje (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de