“من باید اعصاب فولادی’: روسیه WAG اکاترینا Dorozhko نشان می دهد تهدید به مرگ از طرفداران فوتبال به خاطر من ازدواج یک مرد سیاه و سفید’

همسر سابق برزیل و اسپارتاک مسکو مهاجم Luiz Adriano صحبت کرده است از “جهنم بر روی زمین” و اعتراف او تا به حال به یاد بگیرند به چشم پوشی سرد روزانه پیام های امیدوار کننده برای پیدا کردن و صدمه زدن به او را پس از او ازدواج ستاره سال گذشته است.

اکاترینا Dorozhko ملاقات آدریانو در طول دو سال طلسم در سابق روسیه در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اسپارتاک مسکو با بهره گیری پرشور عاشقانه با مهاجم است که همچنان پس این جفت ارز در پایان سال گذشته است.

مد فن و مدل نشان داده است که او تحمل یک کمپین نژادی, سوء استفاده, پس از حرکت به برزیل زمانی که آدریانو پیوست Palmeiras تابستان گذشته خواستار تبعیض و تهدید او دریافت “بسیار دردناک”.

“در ابتدا وقتی که من رفتم به فوتبال در برزیل, مردم فریاد زد: “نگاه روسیه به آینده است”گفت: Dorozhko یادآوری چگونه طعنه او در ابتدا با تجربه به سرعت تبدیل شوم.

“هر روز برای مدت زمان طولانی من دریافت پیام های که در آن آنها می خواست مرا مرگ آرزو بیماری در پدر و مادر من و وعده داده شده برای پیدا کردن من به من ضرب و شتم و بسیاری دیگر از چیزهای وحشتناک به خاطر من ازدواج یک مرد سیاه و سفید.”

سیگنالینگ خود را برای حمایت از معترضان در آمریکا که در آن هزاران نفر از مردم دستگیر شده اند در میان افزایش تنش ها بر سر نژاد-انگیزه پلیس خشونت Dorozhko گفت: situtation “باعث می شود سر من صدمه دیده است” و پیشنهاد کرد که خود او وضع کرده بود بهبود یافته است.

“من خوش شانس هستم چرا که من به اعصاب از فولاد و من متوقف توجه,” او توضیح داد که در یک پست به او پس از بیش از 217,000 در Instagram.

“من از پدر و مادرم برای من آموزش و پرورش و به نظر من از جهان است. من هرگز از هم جدا شده افراد با رنگ پوست, رنگ مو و یا وضعیت. برای من همه ما یکسان است.

“نیمی از خانواده من است و من آنها را دوست دارم همه بسیار است. من می ترسم که آنها را قبول نمی کند من چون من هستم و من باید یک ذهنیت های مختلف و تمام زندگی من بسیار متفاوت است.

“چرا این قدر ظلم و ستم مردم است ؟ پس از همه, عشق و دوستی می داند بدون رنگ. اگر جهنم و بهشت وجود داشته باشد و سپس جهنم است که در اینجا بر روی زمین است. من آرزو و رویا که همه ما تبدیل مهربانتر و عاقلانه به این دلیل که در آینده به ما بستگی دارد.”

فرهنگی آدریانو که دارای سه, سیاه, فرزند از ازدواج قبلی یک بار گفت که او را قبول دعوت برای بازی با اوکراین قبل از ساخت چهار حضور برای برزیل به عنوان او را به طرف اوکراینی شاختار دونتسک تمام زمان گلزن برجسته.

او پیوست شاختار از برزیل club Internacional برای بیش از $3.3 میلیون در سال 2007 تاسیس خود را به عنوان یک پرکار نیروی برابر بارسلونا مهاجم لیونل مسی رکورد پنج گل در لیگ قهرمانان اروپا بازی و مطابق با پرتغال آیکون کریستیانو رونالدو که رکورد نه گل در مرحله گروهی این رقابت ها است.

Dorozhko اغلب نوشته های عکس از جفت نشان دادن محبت خود را برای هر یک از دیگر در کشورهای مختلف, undress, در رسانه های اجتماعی. در اوایل این سال به اشتراک گذاشته یک پرتره از خودش با بالا تنه 33 ساله افزود: “در صد در زندگی من همیشه شما را انتخاب کنید.”

همچنین در rt.com ضعیف و بی معنی’: تایگر وودز انتقاد برای هدف پیام در اعتراض به جای پلیس در میان جورج فلوید تظاهرات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de