قزاقستان تنیس آس الکساندر Bublik ساخته شده است اعترافات تکان دهنده طول باز 13 مسابقات در فرانسه آشکار است که او متنفر ورزش او تمرین شده است از دوران کودکی است.

صحبت کردن با روزنامه فرانسوی l’equipe که 22 ساله گفت که او تنها نقش تنیس به دلایل مالی و اعتراف به این که او بازنشسته خواهد بود اگر او به دست آورده به اندازه کافی پول جایزه.

ادامه مطلب: ‘آنها اشاره انگشت در من’: مارگارت دادگاه اسلم تنیس استرالیا بیش از خاموش جشن سالگرد 50th

من نفرت تنیس با تمام قلب من” گفت: این بازیکن در حال حاضر تعداد 55 در جهان رتبه بندی ATP. “صادقانه بگویم من نمی بینم چیزی مثبت بودن یک بازیکن تنیس. من تنها به بازی برای پول است. اگر وجود دارد هیچ پول خود را می خواهد به توقف بازی تنیس فورا.

من به دست آورده به اندازه کافی پول, [وگرنه] من می خواهم که در حال حاضر بازنشسته شد.”

این بازیکن که رقابت برای روسیه قبل از تغییر تابعیت خود را در سال 2016 اعتراف کرده که او حتی یک “اسکلت” تو اختصاص داده شده به تنیس.

من هفت خالکوبی و هر یک معنای خاص در زندگی من است. یکی من مربوط به تنیس یک اسکلت است که یک توپ تنیس را در آن سوی آن رفتن حافظه من است که من باید تحمل این ورزش هر روز,” Bublik گفت.

Bublik ضرب و شتم رقیب فرانسوی بنوا Paire در سه مجموعه 3-6, 6-4, 6-4 برای رسیدن به یک چهارم نهایی این مسابقات در مارسی که در آن او خواهد شد در صورت خاموش در برابر کانادا دنیس Shapovalov.

بهترین مسابقات گراند اسلم نتیجه به تاریخ رسیدن به دور سوم در سال 2019 ما باز, جایی که او مورد ضرب و شتم توسط اسپانیا پابلو آندوخار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی