رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او تحمیل فراگیر ممنوعیت سفر در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون مشورت با آنها را به خاطر او “تا به حال به حرکت سریع” و اضافه کرد که او معاف انگلستان به دلیل آن انجام یک “کار خوب است.”

رئیس جمهور توضیح داد که او هم به مشورت با کشورهای عضو اتحادیه اروپا قبل از اعمال 30 روز سفر بان کی مون اعلام کرد که چهارشنبه شب پس از بدن محکوم غیر منتظره تصمیم روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن از مطالعه حذف انگلستان از گسترده به دلیل محدودیت لندن انجام شد “کار خوب” مبارزه با کروناویروس بیماری او به خبرنگاران گفت:.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق تمام سفر از اروپا برای 30 روز جمعه شروع به خطاب به ملت coronavirus

بریتانیا محسوب 590 مورد از این ویروس تا کنون با 10 مرگ و میر – به سختی اعداد به رخ کشیدن در مورد اما کمتر وخیم تر از وضعیت در ایتالیا و یا آلمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن reprised خود را به رخ کشیدن در مورد گرفتن “برجسته ترین مرحله از همه” با بستن مرز با چین قبل از ذکر اروپا “تا به برخی از نقاط داغ که واقعا بد است.” وی با اشاره به آلمان و فرانسه و ایتالیا قبل از عقد در خوش بینانه داشته باشید: “ما فکر می کنم ما دوباره به سرعت پس از این به پایان می رسد.

در پاسخ به سوال خبرنگار که چرا او تا به حال مشورت در کشورهای اروپایی در مورد ممنوعیت سفر تهمت گفت:”زمانی که آنها افزایش مالیات بر ما آنها نمی مشورت ما و من فکر می کنم که احتمالا یکی و همان است.”

پس از ناگهانی اعلام roiled بازار در روز پنج شنبه تهمت روشن است که او ممکن است کوتاه یا طولانی از 30 روز بازه زمانی ممنوعیت تنظیم اثر را در روز جمعه.

او ابراز امیدواری کرد که سفر بین آمریکا و اروپا و همچنین آمریکا و چین می تواند “بسیار به سرعت.” رئیس جمهور همچنین اظهار, در بازی های المپیک توکیو نشان می دهد آنها را برای یک سال به تعویق افتاد چرا که او نمی تواند تصور کنید که نگه داشتن آنها را بدون تماشاگر.

مقامات اروپایی را محکوم کرد ما تصمیم به اعمال ممنوعیت “یک جانبه و بدون مشورت.” شورای اروپا و کمیسیون اروپا رئیس جمهور چارلز میشل و Ursula von der Leyen اصرار اتحادیه اروپا بود “با در نظر گرفتن قوی اقدام به محدود کردن گسترش ویروس.”

همچنین در rt.com Coronavirus دور محو خواهد شد در ماه ژوئن اگر کشورها را به اقدام فوری چین Covid-19 مشاور پیش بینی

اتحادیه اروپا تا حد زیادی به سمت چپ عضو به دفع کردن برای خود را با توجه به پاسخ قاطع به این بیماری همه گیر. رهبران اتحادیه اروپا در یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه صرفا توافق برای جلوگیری از کمبود تجهیزات پزشکی و ترویج واکسن توسعه و همچنین ایجاد یک صندوق برای جبران تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان پیشنهاد 60 تا 70 درصد از جمعیت آلوده می شود اما نه هر گونه حرکت به سمت اعمال محدودیت های مسافرتی و یا بسته شدن مرزها. فرانسه امانوئل پاکسازی انتقاد اتریش و اسلواکی برای بستن مرزهای خود را با کروناویروس زده ایتالیا اما مقامات امنیتی فرانسه اشاره کرده اند آنها برنامه ریزی برای تغییر به یک “فاز 3” پاسخ – بالاترین سطح از اقدام دولت به زودی. ایتالیا سخت ترین ضربه از تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا تحمیل شده است در سراسر کشور مستند بستن مغازه ها و رستوران ها و ارائه مشاوره به تمام ساکنان خانه بمانند و جلوگیری از سفر برای بقیه از این ماه به عنوان تلفات شروع به پریدن کرد به 631 روز چهارشنبه.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de