راجر فدرر گفت: مستقیم-مجموعه تنیس آزاد استرالیا در مرحله نیمه نهایی شکست نواک جوکوویچ شد “وحشتناک” را به عنوان آسیب زده سوئیس ادعا کرد که او احساس او تنها بود “3 درصد” شانس برنده شدن در این مسابقه است.

در نقطه عطفی 50 جلسه بین جفت جوکوویچ زد غالب برنده 7-6 (7-1) 6-4 6-3 در میله حوضچه آرنا – ترک 38 ساله سوئیس بدون گرند اسلم پیروزی در برابر رقیب خود را پس از ویمبلدون راه بازگشت در سال 2012.

ادامه مطلب: بالینی جوکوویچ ضربه فدرر به راه اندازی شانس رکورد گسترش 8th, عنوان

دانه سوم فدرر رفت و روز جمعه بازی پرستاری آسیب کشاله ران تشدید در طول حماسه چهارم نهایی پیروزی در برابر آمریکا Tennys Sandgren و نیاز به درمان پس از یک مجموعه برای اولین بار در برابر جوکوویچ که او به نظر می رسید در دوره را به نفع خود قبل از باد سه نقطه شکسته در 4-1 جلو.

در حالی که فدرر آویزان در آن وجود دارد به عنوان بهترین او می تواند به صورت مجموعه های دو و سه جوکوویچ را فشار بی امان در نهایت گفت که او بهبود رکورد خود در برابر سوئیس به 27-23 کلی و 11-6 در گراند اسلم.

پس از آن فدرر اظهار تاسف از آنچه تا به حال تبدیل به یک chastening تجربه در برابر جوکوویچ که در حال حاضر eyeing 17 گرند اسلم عنوان کلی و یک رکورد گسترش هشتم آذر.

“امروز وحشتناک بود به رفتن را از طریق آنچه من” فدرر گفت.

“خوب ورودی. خوب sendoff. و در بین آن ها یکی را فراموش نکنید, چون شما می دانید شما باید 3 درصد شانس را به نفع خود.”

در حالی که جمع آوری یک رکورد مسافت 20 گرند اسلم عناوین فدرر به معروف هرگز دست رقیب walkover در سراسر 400 مسابقات در رشته و هرگز بازنشسته در بیش از 1500 تور-سطح مسابقات است.

اما در شدت گرما در ملبورن پرستاری و آسیب سوئیس گفت: روز جمعه تجربه شده بود و خسته کننده.

“هنگامی که شما می توانید آن را در حال آمدن است که آن را به کار نمی رود دیگر آن را دشوار است,” او گفت: “من فکر نمی کنم من می رفته اند در دادگاه اگر من تا به حال هیچ شانسی برای برنده شدن. ما تو را دیدم من هنوز هم قادر به ایجاد یک مسابقه خارج از آن.”

در نهایت سوئیس گفت: جوکوویچ به حال سادگی است “بهتر است در طول روز امروز هیچ سوال” – به عنوان صرب در حال حاضر می تواند حرکت یک گرند اسلم نزدیک به فدرر کل زمانی که دانه دوم و دفاع از قهرمان ملاقات یکی از الکساندر Zverev یا Dominic Thiem در یکشنبه نهایی.

جوکوویچ, 32, خود را به نظر می رسد به رنج می برند مشکلات معده در مجموعه اول و در نوبت پرداخت ادای احترام به فدرر را تعيين دیدن بازی.

“من فقط می خواهم بگویم احترام به راجر برای بیرون آمدن امشب. او بدیهی است که صدمه دیده است” صرب گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی