‘من رو هم بزنید دیوانه’: پلیس بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم میریزد نور در بازداشت UFC ستاره جان جونز (تصویری)

پلیس فیلم از بازداشت های اخیر از UFC ستاره Jon Jones را نشان می دهد دیرین نور قهرمان سنگین وزن موفق یک سری از کنار هوشیاری آزمون پس از کشیده شدن بیش در آلبوکرک نیومکزیکو در روز پنج شنبه.

جونز 32 دستگیر شد در چهار اتهام از جمله DWI و غفلت از استفاده از اسلحه گرم در چیست, آخرین اجرا با اجرای قانون پس از سیاه و سفید خود را SUV کشیده شد پس از افسران پلیس حکم او را به رانندگی نامنظم در اواخر شب حادثه.

همچنین در rt.com UFC قهرمان Jon ‘استخوان’ جونز دستگیر و به اتهام DWI و غفلت از استفاده از اسلحه گرم – گزارش

پلیس بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم از یکی از دستگیری افسران, برایان جانسون نشان می دهد که 13 دقیقه ای ارز در کامل است که در آن ظاهرا مست جونز اول توضیح می دهد که او تا به حال یک ودکا نوشیدنی پیش از آن در شب قبل از اینکه از او خواسته به خروج از وسیله نقلیه خود را که در آن مشخصه اشتباه UFC سوپراستار به نظر می رسد که مشکل قابل توجهی در انجام انواع آزمون های متانت.

در یک نقطه در این ویدئو جونز تلاش برای توضیح عملکرد ضعیف او در این آزمون با اعتراف به این که او دچار اختلال کمبود توجه – و همچنین گفت که “هنوز بسیاری از مردم می دانند” که او تجربه کوتاه مدت از دست دادن حافظه.

وقتی پرسید که توسط افسر آنچه که او انجام شده بود رانندگی در اواخر شب جونز توضیح داد که او “هم بزنید دیوانه” به دلیل دستورالعمل به ماندن در خانه در طول coronavirus همه گیر است و او رفت و برای یک درایو. او همچنین دقیق به پلیس چگونه او صحبت شده به برخی از افراد بی خانمان.

من رو هم بزنید ، من کشیده بیش از فقط خوب بودن, خوب بودن به افراد بی خانمان” جونز گفته افسر جانسون.

من به معنای واقعی کلمه فقط رو بزنید دیوانه. من فقط می خواستم به درایو. این اولین درایو در دو هفته. و من تو را دیدم این بی خانمان بچه ها من خوب بودن به آنها و گفتگو با آنها و درمان آنها را مانند انسان.”

پس از نمایشی ضعیف در بیشتر کنار جاده تست جونز آگاه است که او در بازداشت است و قرار داده شده در دستبند. یک مشخصه عاطفی جونز مراتب را به پلیس که او دچار اضطراب می پرسد و افسران اگر آنها اجازه می دهد او را به رول پنجره پایین داخل ماشین پلیس.

همچنین در rt.com UFC طرفداران زمینه روز پس از Jon Jones مردم ‘به پیچ’ در coronavirus پیام… سپس دستگیر می شود

این حادثه توسط جونز’ آخرین درهم و برهم کردن با قانون است. در سال 2012 جونز اجتناب زندان پس از توفنده خود بنتلی به یک قطب ابزار در نیویورک است. سه سال بعد او درگیر شد و با یک ضربه و اجرا است که در آن ماشین خود را زده از یک وسیله نقلیه در حال رانده شده توسط یک بانوی باردار. جونز فرار از صحنه بر پا شد و پس از آن خود محروم UFC مسابقات قهرمانی.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر جونز را ببینید مشابه تحریم از UFC در آنچه به نظر می رسد به طور فزاینده ای نگران کننده روند ارتقاء بسیاری در طول تاریخ غالب جنگنده – یک بار دیگر اثبات می کند که تنها کسی که می تواند به توقف Jon Jones به نظر می رسد جونز خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de