“من فوق العاده خوش شانس’: باز گشت king Roger Federer موجب صرفه جویی هفت امتیاز بازی را برای رسیدن به استرالیا باز نیمه نهایی (تصویری)

آن چیزی بود اما اما راجر فدرر نشان داد او هنوز هم مقدار زیادی از مبارزه با روح به عنوان او مبارزه بازگشت از آستانه به شکست Tennys Sandgren و رسیدن به نیمه نهایی تنیس آزاد استرالیا در ملبورن.

راجر فدرر صحنه دراماتیک rearguard عمل به عنوان او را نجات داد هفت امتیاز بازی را قبل از اینکه در نهایت شکست امریکا در جهان تعداد 100 Tennys Sandgren در روز سه شنبه چهارم نهایی جام جهانی.

فدرر در زمان پیروزی 6-3, 2-6, 2-6, 7-6 6-3 در rollercoaster بازی که دیدم Sandgren تولید برخی از برجسته تنیس برای بازگشت از یک مجموعه را برای پیدا کردن خود را در آستانه به یاد ماندنی پیروزی. اما برای دومین بار در این هفته فدرر تولید sprited fightback در نهایت به شکست خود و حرکت به چهار نهایی از مردان قرعه کشی می شود.

همچنین در rt.com استرالیا باز 2020: رافائل نادال در میدان جنگ در جنگهای گذشته ریگ Nick Kyrgios برای رسیدن به یک چهارم نهایی در ملبورن (تصویری)

پیش از آن در هفته فدرر در حال حاضر تحمل یک ماراتن پنج ستر در برابر استرالیا جان Millman و موفق به کسب شش امتیاز در یک ردیف از 8-4 در final-مجموعه tiebreaker به خراش از طریق.

و سوئیس سوپراستار بود حتی بدتر مشکل در برابر Sandgren قبل از اینکه به نحوی پیدا کردن قالب برای صرفه جویی در مجموعهای از امتیاز بازی را قبل از تبدیل خود را برای رسیدن به آن نداد.

“شما رو به خوش شانس گاهی” گفت: یک لبخند فدرر بعد از بازی.

“من به شما بگویم که چرا در این هفت بازی امتیاز شما در کنترل است.

“من فقط امیدوار بود که شاید او بود که به سر و صدا برنده اگر او نتواند یک یا دو که می داند چه اتفاقي مي افتد ؟ من فکر می کنم من فوق العاده خوش شانس امروز.

“من سزاوار نیست این یکی اما من هنوز اینجا ایستاده و من به وضوح بسیار خوشحال است.”

فشار بر فدرر روشن بود برای دیدن در طول مسابقه به او تحویل داده شد یک هشدار برای کارهایی کلامی وقاحت و سپس مشغول بحث با داوری Marijana Veljovic قبل از خروج از دادگاه برای پزشکی زمان برای قرار کشاله ران آسیب است.

این وقفه به نظر نمی رسد به تحت تاثیر قرار Sandgren که رفت به نفع مجموعه, اما آمریکا قادر به تبدیل خود را 2-1 مجموعه منجر به یک پیروزی فدرر به عنوان صحنه نمایشی خودش باز گشت.

“(این) تساوی در حال گرفتن آسان تر است. با این خوش شانس, فرار, شما ممکن است بازی بدون انتظارات از آنجا که شما می دانید شما باید اسکی در سوئیس” گفت: فدرر.

“(من) خوش شانس به اینجا (پس از من) نیز ممکن است بیشتر از آن را. من احساس بهتر بهتر از امروز (نیمه) در غیر این صورت من واقعا از رفتن به اسکی.”

همچنین در rt.com استرالیا باز 2020: Stanislas Wawrinka جنگ به از بین بردن Daniil مدودف در پنج مجموعه حماسی (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net