“من تخت, پول’: Donald Cerrone می گوید او هیچ pay-per-view برای پول, Conor McGregor مبارزه در UFC 246

دونالد ‘گاوچران’ Cerrone می گوید او هیچ pay-per-view برش از مبارزه خود را در برابر ایرلندی megastar Conor McGregor در UFC 246 با وجود مرحله نهایی مسابقات فروش بیش از یک میلیون دلار خرید.

Cerrone دچار 40-شکست دوم برای مک گرگور در ایرلندی را مشتاقانه در انتظار ضلعی باز گشت در لاس وگاس در ژانویه 18.

ادامه مطلب: Conor McGregor له Donald Cerrone در فقط 40 ثانیه در UFC 246

شکست بود و مختصر اگر کبودی یکی برای Cerrone, 36, اگر چه بسیاری امیدوار بود که یکی از MMA محبوب ترین ارقام خواهد حداقل پول برای مواجهه با این ورزش بیشتر نقد شدنی در بانک ،

اما در یک Instagram پست Cerrone ادعا کرده است که او دریافت کرده بود و تخت خود را به $200,000 مبارزه هزینه و که او دیده است و هیچ چیز از PPV هزینه های مبارزه تولید شده است.

“1 میلیون دبستان من امیدوارم که شما دور با حداقل 7 تا 10 میلیون دلار است که کونور مبارزه است. هیچ کس سزاوار آن بیشتر از شما” فن نوشت: در پاسخ به یک تصویر Cerrone ارسال شده با همسر خود.

“Hahahahah 7-10 میلیون. من PPV پول است. جهان چه فکر می کند و آنچه که واقعا اتفاق می افتد بسیار متفاوت است. من ساخته شده, تخت, پول,” Cerrone پاسخ داد.

در مقابل McGregor, دریافت, تخت, مبارزه با هزینه 3 میلیون دلار پیش از جلسه تا به حال افتخار – تا حدودی غیرقابل توجیهی از رقم – که او را تا پایان ساخت 80 میلیون دلار که درآمد اضافه شده بود ،

McGregor بارها bragged از توانایی های خود را به مخالفان خود غنی به سادگی توسط های هشت ضلعی با آنها.

همچنین در rt.com کونور cashes در: McGregor می خندد به عنوان UFC رئیس دانا دست سفید او $50K نقدی بیش از whiskeys به جشن Cerrone پیروزی

Cerrone قطعا به پایان رسید تا حفره بیش از $200,000 زمانی که حمایت اضافه شده است اما او دست از دو برابر این مبلغ با تامین برنده جایزه.

در این رویداد Cerrone تحویل داده شد 40 ثانیه TKO شکست به عنوان McGregor برای اولین بار با استفاده از برخی مبتکر شانه اعتصاب در پرچ قبل از فرود یک ضربه سر و در پایان با یک زمین-و-پوند حمله.

Cerrone شده است مجبور به دفاع از خود در برابر ادعاهای او انداخت مبارزه به سادگی به دست McGregor آسان گشت نفع خود به عنوان ایرلندی به نظر می رسد به برقراری مجدد خود را پس از شکست به سبک حاکم Khabib Nurmagomedov در سال 2018 است.

Khabib اخراج مک گرگور پیروزی در برابر Cerrone گفت: “آنها او را برداشت (Cerrone) و طرح خود کار می کرد و مردم شروع به صحبت در مورد آن دوباره در مورد یک مسابقه برگشت (با من) و چیزهای دیگر.

“Cerrone از دست داده و هفت نفر از گذشته خود 10 دعوا. یک مرد می آید از 10 بار از دست می دهد و هفت, و او به نام افسانه است. خوب, اجازه دهید او را یک افسانه, اما زمان خود است.”

همچنین در rt.com Khabib انتقاد UFC خواستگاری به عنوان به خوبی سازمان یافته سیرک’ پس از Conor McGregor را blowout برنده بیش Donald Cerrone

این Dagestani رد هر گونه مفهوم است که این کشمکش تا به حال ثابت شده است اما تمسخر ادعا می کند که مک گرگور برنده شدن به معنای Irishman باید در حال حاضر به دست آوردن یک مسابقه برگشت.

UFC رئیس دانا سفید گفته مک گرگور را دریافت کنید یک شات در برنده Khabib در مقابل تونی فرگوسن عنوان تقلا مجموعه را در نیویورک در مارس 18.

وجود دارد گزارش عربستان حامیان مایل به قرار داده تا 100 میلیون دلار به میزبان Khabib-McGregor مسابقه برگشت – چیزی روسی گفت: “منطقی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی