“من غش به علت خستگی”: هلندی وزیر بهداشت فرو می ریزد و در طول جلسه مجلس

به عنوان هلند جنگ بیش از 2000 مورد از این Covid-19 coronavirus وزیر بهداشت Bruno برونز رسیده شکستن نقطه سقوط در دیدار از پارلمان هلند.

برونز است مواجه شدید سوال در روزهای اخیر بیش از آن در دست زدن به Covid-19 همه گیر است که به کشته شدن تقریبا 60 نفر در هلند به تاریخ. بر خلاف برخی دیگر از کشورهای اروپایی هلند تنها تصمیم گرفتند برای بستن مدارس و مراکز مهد کودک در روز دوشنبه است و هنوز برای مهر و موم کردن مرزهای خود.

کبابی با مخالفت مجلس گیرت ویلدرز در چهارشنبه برونز tottered روی پای خود و تحت تأثیر از یک سمت به سمت دیگر قبل از سقوط به طبقه پشت تریبون.

دوربین, گیر افتاد, وزیر سقوط و فیلم نشان داد برونز’ همکاران کمک به او به پا خود را به صورت یک لیوان آب.

در حالی که برونز’ سقوط دراماتیک را ممکن است به ذهن معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi تصفیوی را عرق پیشانی به صورت زنده از تلویزیون قبل از خود Covid-19 تشخیص هلندی وزیر مطمئن باشید که او نمی – به دانش خود داشته باشند مرگبار بیماری است.

“من غش به علت خستگی,” او هنوز توییتی. “در حال حاضر همه چیز در حال بهتر است دوباره. من رفتن به خانه در حال حاضر به استراحت امشب بنابراین من می تواند به کار و فردا برای مبارزه با #coronacrisis به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است.”

ویلدرز – جناح راست یاغی رقم در سیاست بود لعنتی آنلاین برای ظاهر شدن به لبخند به عنوان برونز keeled بیش از. اما ویلدرز آرزو برونز بهبود سریع, به tweeting,“دریافت خوب به زودی” و “یک استراحت خوب است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی