“من نمی خواهم جنگ جهانی سوم’: بدنسازی کارفرمایان برخورد با پلیس و صورت زندان تهدید به عنوان اراذل و اوباش به سلامتی طرفداران تناسب اندام از موازین مستند (تصویری)

یک نقاب gymgoer بازداشت شده است و جمعیت مردم را به اعتراض علیه پلیس پس از کارفرمایان به مبارزه طلبیده دولت فرماندار استارک هشدار دهنده از “واقعیت متفاوت” برای باز کردن تسهیلات خود را به صورت مستقیم دوم بعد.

یک مرد دستگیر شد و خشمگین رئیس فرانک Trumbetti از Atilis بدنسازی در نیوجرسی اصرار او “…آماده برای مقابله با هر عواقب آمده راه ما” پس از دریافت احضاریه از بلماور پلیس که افسران پراکنده rowdy جمعیت به آنها دستور داد که تسهیلات برای نزدیک برای دومین روز در یک ردیف.

اراذل و اوباش در حدود 200 نفر که برخی از آنها دست تکان داد پرچم ایالات متحده و آگهی ها در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمع شده بودند در خارج از ورزشگاه به تحسین اعضای پیاده روی در به کار کردن در روز دوشنبه اما حمایت خود را تبدیل به خشم ماموران پس از بازداشت یک مرد در حالی که او در داخل پس از ورزشگاه باز دوباره روز بعد.

زنان می تواند صدای جیغ به معترضان گفت: ماموران اقدامات خود بودند “bullsh*t”, “علیه قانون اساسی” و اعمال یک “کمونیست کشور” در حالی که این مرد قرار داده شد و در بازگشت از یک ماشین پلیس به صورت نامشخص و جنایت.

احضاریه صادر شده به تمام کاربرانی که ساخته شده با استفاده از ورزش به عنوان بخشی از مجازات نظارت دولت فرماندار فیل مورفی که هشدار داده بود از یک “واقعیت متفاوت” برای هر کسی که نقض مستند دستورالعمل برای وارد فضایی شده است که در بسته به مدت دو ماه.

مالک ایان اسمیت گفت که او “با عرض پوزش” که عضو شده بود تحریم اما Trumbetti اصرار داشت که ورزشگاه باز خواهد بود بار دیگر در روز شنبه اشاره کرد که از مادر خود که در حال مرگ است پس از عقد قرارداد COVID-19 را “لگد زدن الاغ من اگر من این پایان.”

“ما نمی شکسته هر گونه قوانین” او گفت: اعتراف به این که عزم خود را برای باز کردن ورزشگاه را ترک کرده بود او را قادر به صرف آخرین روزهای زندگی خود را با مادرش که گرفته شد حمایت از زندگی کردن در هفته گذشته.

“من خوب با همه چیز که در جریان است. من انتظار بیشتر از این است. این افسران باید یک کار را انجام دهد. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که همه چیز را ما انجام می دهند این است که در قانون اساسی است و ما حق است. یک فرمان اجرایی نیست یک قانون به هر حال.”

اسمیت و Trumbetti می تواند تا شش ماه در زندان شهرستان و جریمه تا 1000 دلار پس از عبور مستند قوانین برای کسب و کارهای کوچک در نیوجرسی که در آن رهبران ابراز نگرانی که مردم رنج می برند از “قرنطینه خستگی” در یک وضعیت که در آن وجود داشته است بیش از 10 ، 000 تایید مرگ از COVID-19.

“من نگران هستم در مورد زندان” Trumbetti گفت: NJ.com پس از او در ابتدا صادر شده و با یک نظم فرد جرم در کنار خود شریک کسب و کار.

“این است که آنچه در آن است. ایان و من ساخته شده یک تصمیم آگاهانه در واقع به علت مبارزه برای همه است.”

صدها نفر از اهدا کنندگان کمک کرده تقریبا $23,000 نسبت به باشگاه و اعضای آن پتانسیل قانونی نبرد شنبه شب.

“این نه تنها عبارت” فرماندار ایالت هشدار داده بود.

“ما باید برای اجرای این. اما من همچنین نمی خواهید برای شروع جنگ جهانی سوم.”

Trumbetti گفت: بازداشت تناسب اندام فن بوده است “دستبند” پس از امتناع از دادن نام خود را به ماموران اما او با تشکیل یک جبهه متحد با اسمیت برای تشکر از افسران گفتن آنها را که آنها را دوباره ملاقات روز چهارشنبه.

این جفت ارز باید به طور منظم به نظر می رسد در اخبار محلی برای بحث در مورد مبارزات کسب و کارهای کوچک روبرو هستند در این مستند با این استدلال که خود را دقیق دستورالعمل ها را به کاربران خواهد به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش است.

در میان ورزشگاه دستورالعمل اعضا باید خود را به درجه حرارت گرفته شده در ورود و محدود به ضبط کردن مناطق تنها 20 درصد از ظرفیت های گرفته شده در هر زمان.

صحبت کردن در اولین روز از stand-off, یک افسر به جمعیت گفت: “ما هستند و تنها در اینجا برای همه ایمنی. ما برنامه ریزی برای بدترین و امید برای بهترین.”

یکی تکبر قاره به او گفت که فرمان اجرایی “به معنی هیچ چیز” در حالی که او توضیح داد که جمعیت در نقض این حکم وجود دارد وحشی صحنه های از جشن به عنوان او خواست هر کس یک روز خوب با بسیاری از تماشاچیان شعار “ایالات متحده آمریکا”.

اسمیت دولت را متهم به ریاکاری بیش از آزادیهای فردی و کسب و کار است که اجازه داده شد برای باز باقی می ماند زیرا آنها تلقی خدمات ضروری از قبیل فروشگاه ها مشروب و بلیط قرعه کشی فروشندگان.

“ما شاهد دولت نفس بیش از حد در بیش از حد بسیاری از مناطق به چشم پوشی,” او گفت:.

“حقوق مردم آزاد شده اند به حالت تعلیق بی احترامی و نقض سراسر کشور است. هیچ خطر وجود دارد در حال حاضر به توجیه این قدرت هستیم.

“شرکت های بزرگ شده اند قادر به حفظ عملیات کسب و کار. اگر سیاستمداران می توانید کوتاهی مو, رفتن به سالن ورزش و سفر آزادانه و سپس مسئول و شهروندان رایگان می توانید انجام تمام آن چیزهایی که به عنوان خوبی.

“ممکن است به از سرگیری زندگی ما و محافظت از سلامت عمومی در همان زمان.”

در یک گریان آدرس هفته گذشته Trumbetti گفت: آنها که در “مبارزه برای حقوق ما” به “مسالمت آمیز بازگشایی دولت” و گفت که دولت تا به حال شکست خورده مردم و کسب و کار.

همچنین در rt.com “مغز مرده و خاموش کردن زمین’: طرفداران تخته سنگ لیورپول Lovren بیش از coronavirus ادعا می کند در مورد بیل گیتس, David Icke و واکسن

“ما واقعا بر این باورند که اگر ما این کار را نمی, در پایان, ما باید صفر حقوق و گویند در چه اتفاقی می افتد.

“مادر من تا به حال به همه چیز برای من است. اعتماد به من وقتی که من می گویند که من این را به طور جدی تر از تقریبا هر کسی می دانید.

“این در مورد ما ، این است که در مورد حقوق و قانون اساسی ما.”

در حالی که حمایت از آب گرفتگی در بدنسازی Facebook, صفحه فیلم و گزارش از مجادلات دریافت پاسخ مخلوط.

“چرا شما همه به این مرد تبلیغات رایگان?” خواسته یک منتقد نشان می دهد بازگشایی شده بود یک “شیرین کاری تبلیغاتی و پول گرفتن.”

“من شرط می بندم او را نا امید که وجود دارد نبود یک رویارویی بزرگ.”

صحنه های مشابه مشاهده شده در ده ها تن از دیگر تظاهرات در برابر مستند در سراسر کشور که در آن فرمانداران در حال تلاش برای تعادل عمومی نگرانی های ایمنی با نصب فشار برای بازگشایی اقتصاد است.

همچنین در rt.com “آنها در حال آماده سازی مردم برای ریزتراشه ایمپلنت’: افسانه ای تنیس Marat Safin سهام coronavirus تئوری توطئه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de