“من نمی خواهم به مانند مک گرگور و نشان دادن پول من… من اینجا هستم برای کمک به مردم’ – Chimaev پس از تاریخ ساخت در UFC Fight جزیره

Khamzat Chimaev است که مورد ستایش قرار داد به عنوان یک ستاره UFC-در-انتظار پس از تاریخ ساخت در مبارزه با جزیره اما روسیه متولد جنگنده گفت: برنامه ریزی هر متکبر نمایش ثروت شبیه به امثال Conor McGregor.

Chimaev غرق ایرلند شمالی Rhys McKee در سبک وزن مسابقه در ابوظبی شنبه شب در پایان حریف خود را با زمین و پوند سد 3 دقیقه و 9 ثانیه به دور اول.

پیروزی تضمین Chimaev حک نام خود را به UFC کتاب های تاریخ با این ادعا کوتاه ترین-همیشه دوره بین پیروزی در دوران مدرن از توسعه آینده تنها 10 روز پس از شکست بریتانیا جان فیلیپس در همین مخرب مد – در این مناسبت در میان.

همچنین در rt.com ‘او فقط فوق العاده مردم’: MMA جهان واکنش نشان می دهد به روسیه متولد Khamzat Chimaev باعث می شود UFC سابقه در مبارزه با جزیره

این 8-0 Chimaev به جیب یک $50,000 عملکرد-of-the-Night پاداش برای کار خود را در برابر McKee و بصورتی پایدار و محکم به دست آورده توجه جهان MMA که نوک به عنوان ‘Khabib 2.0’ – شاید اجتناب ناپذیر مقایسه داده Chimaev نمایش مشابه سرکوبگر تسلط به سبک وزن UFC قهرمان متولد چچن که همسایگان Khabib خود Dagestani میهن.

با وجود نوظهور شهرت مالی و افزایش آرام-صحبت Chimaev گفت که او نمی خواهد در معرض ابتلا به نشان می دهد ثروت در امتداد خطوط MMA پول-مرد Conor McGregor یا بوکس معادل Floyd Mayweather Jr.

“من این کار را نه تنها برای من این کار را برای همه من می تواند کمک کند. من نمی خواهم به مانند سی و مک گرگور به من پول یا چیزی شبیه به آن. من می خواهم برای کمک به مردم” پاسخ داد Chimaev زمانی که خواست در مبارزه با جزیره در مورد چگونه او را صرف خود را پاداش.

یک مرد او را به دست آورده توجه است Conor McGregor هم تیمی و قوس توییتر شخصیت دیلون Danis که در زمان به پلت فرم به ادعای او می تواند ارائه Chimaev “به راحتی”.

که کشید پژمرده پاسخ از جنگنده شناخته شده به عنوان ‘Borz’ یا ‘گرگ’ در زادگاه خود در چچن – چه کسی گفت که او را “سر و صدا Danis با چشمان خود را بسته است.”

Chimaev که در حال حاضر دعوا از استکهلم سوئد نقل مکان کرد به این کشور در سن 19 سالگی ممکن است متوسطی در نمایش خود و جاه طلبی های مالی است اما مشخصا کمتر خجالتی وقتی که می آید به مبارزه خود را به چشم انداز.

“من می توانید سر و صدا همه… چگونه بسیاری از مبارزان در سبک بخش است ؟ من می توانید سر و صدا همه آنها را,” او گفت:. “من 77 کیلو (سبک وزن) قهرمان 84 کیلو (میان) قهرمان من قصد دارم به سر و صدا هر دو آنها را در همان روز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی