انگلستان Jadon سانچو واکنش نشان داد و با خشم پس از جریمه برای نقض دستورالعمل های بهداشتی در سراسر COVID-19 – اما کارفرمایان خود در دورتموند را سوال چرا عکس گرفته شده از یک ظاهر طراحی شده جلسه سرزنش سن و سال او.

سانچو و دورتموند مدافع مانوئل Akanji شده اند مجازات های آلمانی در لیگ فوتبال برای نقض “بهداشت و عفونت استانداردهای حفاظت از” زمانی که آنها دریافت موهایشان از Dusseldorf-بر اساس آفریقایی متخصص وینی نانا Karkari نما پس از آن برای عکس هایی که خشم باشگاه ورزشی کارگردان Michael Zorc.

Karkari اصرار او تنها حذف تجهیزات حفاظتی برای عکس ها و سانچو با برچسب تحریم یک “مطلق شوخی”اما Zorc را نمایش کم نور از این سفر نشان می دهد برخی از همدردی برای تصمیم لیگ به نظم و انضباط 20 ساله در لندن که قبلا خانه پرواز برای کوتاهی مو با, افراد مشهور, آرایشگر, Sheldon ادواردز.

“من نمی فهمم که چرا شما باید برای گرفتن عکس از آن” Zorc Bild گفت و توضیح داد که این باشگاه تا به حال مورد نیاز مطابق با مقررات سختگیرانه در اطراف گسترش coronavirus با Karkari.

“تا آنجا که ما می دانیم…بهداشت مقررات مشاهده شد و صورت حتی پشت بام ها استفاده می شد. همه تأکید می کند که این تنها برای حذف عکس.”

Zorc اعتراف کرد که حتی به طور موقت حذف تجهیزات یک تخلف از دستورالعمل و گفت: باشگاه تا به حال شده است در تماس با مقامات لیگ قبل از جریمه صادر شد.

“ما صحبت کرد و به بازیکنان بسیار به وضوح در مورد آن و به وضوح توضیح داد که چگونه آنها باید رفتار” او نشان داد.

همچنین در rt.com دورتموند ستاره Jadon سانچو رزرو پس از آشکار “عدالت برای جورج فلوید’ ادای احترام در کلاه-ترفند عملکرد (تصویری)

“ما باید که فراموش نکنید Jadon بسیار جوان و در حال آزمایش محدودیت.”

مربی لوسین Favre تکرار Zorc که این بی احتیاطی بود و تا حدودی به دلیل جوانی و بی ریایی.

این BVB رئیس نیز اخراج بحث که انگلستان livewire می تواند در صورت اقدام به رونمایی از یک تی شرت برجسته تظاهرات در آمریکا در اطراف قتل جورج فلوید در سمت خود 6-1 برنده شدن در پادربورن روز یکشنبه گفت که او مورد حمایت خود بازیکن تصمیم “100 درصد است.”

ساعت قبل از سانچو به استقبال جدال با او قطع شلدون نوشته شده سیمپسون ها-سبک تصویر خود را برش رو به جلو است در حالی که با پوشیدن یک ماسک و دستکش در زمین در لیگ را ورزشگاه.

آرایشگاه که بیش از 377,000 followers on Instagram و شمارش منچستر سیتی مهاجم Raheem Sterling and Chelsea targetman آرسنال در میان مشتریان خود خواسته طرفداران برای نظرات خود را در سانچو جدید خالکوبی و افزود: “همیشه می خواستم برای برش مو در زمین است.

“البته بهتر است برای تمرین های اجتماعی فاصله اقدامات: ماسک و دستکش برای ایمنی.”

همچنین در rt.com مو ما بروید: کریستیانو رونالدو طرفداران می پرسد برای تایید به عنوان ستاره پرتغال قطره او مرد مستی و نشان می دهد مدل موهای جدید در یوونتوس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de