“من فکر نمی کنم’: تهمت و شک و تردید از ملی coronavirus مستند

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را باور نمی کند در مجموع ملی مستند از ما بیش از coronavirus همه گیر خواهد شد ‘همیشه’ لازم است پس از کالیفرنیا و نیویورک گفت: هر کس به سوراخ کردن در خانه.

ملی مستند نمی خواهد حس را در مکان هایی مانند میانه در آن وجود داشته است به مراتب کمتر از موارد Covid-19 تا کنون و در جایی که بخش عمده ای از مواد غذایی و صنعتی تولید متمرکز شده است.

“من فکر نمی کنم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک جمعه کنفرانس مطبوعاتی که در مورد خواسته های سراسر کشور مستند. “من فکر نمی کنم ما تا به حال به انجام این کار است.”

واشنگتن به طور موقت بسته مرز ایالات متحده با کانادا و مکزیک است. دو سه کشور با بیشترین تعداد موارد کالیفرنیا و نیویورک در حال حاضر به شدت محدود جنبش از ساکنان خود را در تلاش بیشتر برای کم کردن سرعت گسترش سرایت.

ملی مستندات را تا کنون اجرا شده در ایتالیا و اسپانیا دو کشور اروپایی با نرخ ابتلا به عفونت و همچنین فرانسه.

کاخ سفید بارها رد شایعات در گردش در رسانه های اجتماعی طی هفته گذشته که در سراسر کشور مستند قریب الوقوع است رد آنها را به عنوان خبر جعلی در نظر گرفته شده برای گسترش وحشت.

همچنین در rt.com حکومت نظامی در حال آمدن است ؟ واشنگتن debunks جعل پیام در مورد کوروناویروس گفتن آمریکایی ها برای ذخیره همه چیز را در دید

از صبح روز جمعه در مجموع 14,322 Covid-19 موارد ثبت شده در ایالات متحده با 210 مرگ و میر – در درجه اول در واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im