سابق برزیل رئیس Vanderlei Luxemburgo شده است مارک “وحشتناک” برای کمرنگ جلوه دادن ادعاهای نژادی و سوء استفاده برخی از بازیکنان فوتبال ابراز سردرگمی خود را در یک موضوع است که او معتقد است با توجه به “پرستیژ” و “اخلاق” در ورزش است.

پنج بار برنده از برزیل بخش بالا است صحبت کردن در مورد آنچه که او احساس می کند غالبا غلط اتهامات نژادپرستی در فوتبال توضیح داد که او معتقد است بازیکنان اغلب صرفا اذیت کردن هر یک از دیگر در تلاش برای ناآرام مخالفان خود را.

تماس با بحث بیش از آنچه به منزله نژادپرستی “دیوانه” و “طولانی”از سال 1999 کوپا آمریکا قهرمان اضافه شده که هیچ تشابه بین “وحشیانه, نامردی” از پلیس حمله مردم سیاه و سفید در آمریکا و حوادث او تا به حال دیده می شود او در طول 27 سال مربیگری حرفه ای است.

“در اینجا در برزیل وجود دارد برخی از شرایط” این Palmeiras, رئیس, گفت, Esportes.

“اما من در شرایطی که کاملا بی ارزش به عنوان نژاد پرستی.

همچنین در rt.com “من p*ssed کردن!’ UFC میان قهرمان اسرائیل Adesanya ارائه سخنرانی پرشوری در سیاه و سفید زندگی می کند تجمع ماده (تصویری)

“مقدار زیادی از اعتبار بسیاری از اخلاق است که با توجه به راه نژاد پرستی در فوتبال است درمان شود. آن است که چیزی بیش از مزخرف به نظر من.

“آنچه مرد را [پلیس آمریکا حوادث نژادپرستانه سوء استفاده] خالص است نژاد پرستی. اما در فوتبال, یک مرد با مرد دیگر باعث می شود سرگرم کننده از او را به بی ثبات کردن آن مرد. به می گویند که یک عمل نژادپرستی من نمی دانم.

“این موضوع آمده است تا بسیاری در ایالات متحده است. آن است که یک دیوانه, بحث, برای رسیدن به اجماع است.”

حامیان محکوم دیدگاه های مطرح شده توسط 68 ساله بود که مجبور به گفتن طرفداران برای متوقف ساختن شعارهای ضد همجنس در طول یک بازی از یک فصل است که در آن تبعیض شده است در برنامه فوتبال در برزیل.

“حامیان تقلید میمون پرتاب موز در این زمینه و فریاد و توهین سیاه, بازیکنان, اما این است که همه فقط مزخرف” گفت: در حالی که دیگری به نام Luxemburgo نمایش “وحشتناک”و افزود: “آن را بسیار آسان را برای شما به بحث در مورد چنین کسب و کار. درخواست هر یک از ورزشکاران شما مربی اگر آنها با شما موافقم.”

در ماه اکتبر Marcão و راجر – تنها سیاه و سفید مدیران در سری A – ایستاده با هم در اطراف زمین فوتبال در حالی که با پوشیدن ضد نژادپرستی تی شرت قبل از یک مسابقه بین دو طرف ترویج کار ملی ضد تبعیض شدند.

همچنین در rt.com ‘من از بخشش خود را’: NFL ستاره Drew Brees شرمنده به عذرخواهی برای نظرات به زانو تظاهرات

راجر بعد از صحبت نامتناسب تعداد کمی از مدیران باشگاه در یک کشور که در آن بیش از نیمی از جمعیت سیاه است و بحث گسترده تر مشکلات در جامعه ای که در آن او گفت که او تا به حال تجربه “نهادینه تعصب است.”

در همان روز زسکا مسکو جناح لوکاس سانتوس توضیح تیراندازی از یک 17 ساله در یک آرایشگاه در نزدیکی نمادین در مرکنا ورزشگاه به عنوان مثال ریو همسرم, سبک سگی Wilson Witsel را “نسل کشی روح” در برابر “سیاه و سفید و فقیر” مردم است.

در حدود همان زمان به عنوان Luxemburgo اظهارات منتشر شد, روسی, مدل اکاترینا Dorozhko که همسر یکی از مربی و بازیکنان ستاره Luiz Adriano نشان داد که او دریافت کرده بود سوء استفاده از جمله تهدید به مرگ “از آنجا که من به یک مرد سیاه و سفید.”

همچنین در rt.com “من باید اعصاب فولادی’: روسیه WAG اکاترینا Dorozhko نشان می دهد تهدید به مرگ از طرفداران فوتبال به خاطر من ازدواج یک مرد سیاه و سفید’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی