‘I don’t give a f*ck’: ‘خسته’ مک گرگور می گوید UFC ‘doesn’t تحریک او را به عنوان او توضیح می دهد که اعلام بازنشستگی

ساعت پس از اعلام بازنشستگی خود را دوباره در توییتر, Conor McGregor ادعا کرده است او برنامه ریزی شده اعلام دو هفته پیش هنگامی که او احساس سرخوردگی و demotivated توسط UFC شکست “نگه داشتن توپ نورد.”

مک گرگور تا به حال می خواستم به مبارزه با جاستین Gaethje که ضرب و شتم تونی فرگوسن به ادعای UFC موقت عنوان سبک وزن در UFC 249 در ماه آوریل در یک جلسه در اسرار آمیز “مبارزه با جزیره’ محل که در آن وقایع به شمار می رود برگزار شد از به عنوان اوایل به عنوان پایان این ماه با توجه به ESPN.

او در اصل هدف مبارزه در 11 جولای در لاس وگاس اما دیدم برنامه های خود را scuppered توسط “خونریزی bonkers” سفر و مشکلات سازمانی ناشی از کوروناویروس همه گیر و عصبانی شد با ارائه می دهد از “احمق دعوا” در وزن های مختلف.

“آنها باید فقط انجام مبارزه – من و جاستین به صورت موقت عنوان – و فقط حفظ توپ نورد” مک گرگور گفت: ESPN سرزنش UFC برای “balking” و “کشیدن” مذاکرات زمانی که او پیشنهاد گزینه های در سبک وزن و کاهش وزن در آمادگی به رقابت بپردازند.

همچنین در rt.com ‘رئیس جمهور ایرلند بعدی؟’ اینترنت واکنش نشان می دهد با Khabib طعنه و ادعا می کند که مک گرگور می خواهد paydays به عنوان قهرمان سابق ‘بازنشسته’

“آنها می خواستند برای نشان دادن قدرت و پایکوبی بیش از همه به من. من نمی دانم چرا آنها این کار را. وجود دارد f*ck همه اتفاق می افتد در دقیقه است. آنها می خواهند به پرتاب من بالا و پایین وزن و پیشنهاد من احمق دعوا. من واقعا نمی give a f*ck. من بیش از آن است.”

مک گرگور با انتقاد از UFC تصمیم به موقت برنامه Gaethje به احتمال زیاد در برابر چالش بسیار سبک وزن قهرمان Khabib Nurmagomedov برای سپتامبر متهم کارفرمایان باعث تاخیر بین دعوا در حالی که نادیده گرفتن “روش مناسب” او به جلو قرار داده بود.

“این همه انتظار در اطراف” او rued. “وجود دارد هیچ چیز اتفاق می افتد. من قصد دارم از طریق حریف گزینه های وجود دارد هیچ چیز واقعا وجود دارد در دقیقه. بازی فقط تحریک می کند نیست من این است که.”

همچنین در rt.com “من هیچ نظری ندارم آنچه در جهان می گذرد دیوانه’: Dana سفید در پاسخ به Conor McGregor “بازنشستگی” (تصویری)

سابق دو وزن قهرمان جهان شد uninspired توسط UFC Fight Night عنوان توسط گیلبرت برنز را برنده بیش از Tyron Woodley در مارس 31 و چپ سرد توسط UFC 250 بود که پشت درهای بسته برگزار شد در لاس وگاس در روز شنبه.

“من کمی از بازی خسته,” او گفت: ساخت هیچ اشاره ای بسیار پیش بینی مسابقه برگشت فرصت برابر تلخ رقیب Nurmagomedov در حالی که اعتراف به این که یک مسابقه در برابر یک جنگنده که او را تحریک می کند, اندرسون سیلوا, شده بود تحت توجه جدی است.

“من نمی دانم اگر آن را بدون جمعیت. من نمی دانم آنچه در آن است. وجود دارد فقط هیچ buzz برای من. من در تلاش برای دریافت هیجان زده است. من دارم سعی می کنم. و زمانی که اندرسون یکی آمد, گفتم آره, sh*t که یک دیوانه مبارزه کنید.’

همچنین در rt.com ‘خوشبختانه افراد مسن هنوز هم در خانه… او در یک بندر دوباره’: UFC رقیب Gaethje دیوهای McGregor بیش از “بازنشستگی”

“من می خواهم در آن وجود دارد قرار داده و او را دور…و پس از آن چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ آنها می گویند او را و او را بیش از تپه و او گذشته خود را نخست و تمام.”

McGregor پذیرفته چالش از سیلوا که به نظر او بزرگترین جنگنده MMA از همه زمان تنها چند روز قبل از Irishman سوم ادعای بازنشسته شده اند از طریق رسانه های اجتماعی پس از سال 2016.

جلسه با افسانه ای سابق میان قهرمان است که در حال حاضر 45 و برنده یک بار در هشت دعوا از سال 2012 مورد نیاز خواهد بود McGregor به تجدید نظر در برنامه های خود را برای از دست دادن وزن در پیش بینی مصرف در Gaethje.

همچنین در rt.com “من تصمیم به بازنشستگی از مبارزه’: UFC ستاره Conor McGregor ادعای او تماس آن واریز شده دوباره

“من فکر می کنم من نمی خواهم به برش اگر من مبارزه در 170,” او توضیح داد. “من باید مراقب باشید در اینجا. بدن من به درست به وزن. من فقط بیش از آن مرد است.”

McGregor دیده می شود به عنوان یک انگیزه و پوستر پسر بچه توسط یک میزبان ستاره های ورزشی و عمومی, تحسین تخم ریزی ده ها تن از دراماتیک آموزش مونتاژهای با تشکر تلفظ تعهد به “تجسم”“انگیزه” و “تعهد” خود را در طول اولین UFC در سال 2013.

او مقصر پایانی تمایل برای یک رشته از مجادلات پس از از دست دادن خود را به Nurmagomedov در اکتبر 2018 از جمله شش ماه محرومیت برای یک پست-مبارزه با نزاع و جدال دستگیری به سرقت مسلحانه که برای آن هزینه شد و بعد از آن کاهش یافته و جریمه برای آزار یک مرد در دوبلین میخانه.

همچنین در rt.com “من آماده هستم کونور را آماده’: UFC افسانه سیلوا می گوید او در حال حاضر برش وزن برای مک گرگور superfight

“من مربی می گوید: این بدترین کابوس برای یک مربی اگر دانش آموز خود را رسیدن به آن همه پول شهرت, کمربند, همه, این,” او توضیح داد در آن زمان است. “چه پس از آن برای ایجاد انگیزه در من ؟

“من احتمالا تا به حال به از طریق آن بروید و سپس دوباره آن را برای عشق آن است که چرا من به آن در وهله اول. من قطار و پس از آن من می خواهم به از دست رفته به مدت سه روز و پس از آن من می خواهم آمد. آن را پراکنده و در تماس با من.”

ای اس پی ان به نقل از منابع عنوان کرد و گفت که پول نداشته است که در شکست مک گرگور آخرین مذاکرات با UFC.

همچنین در rt.com وعده داده: Dana White ‘مبارزه در جزیره’ در ابوظبی & اجازه خواهد داد که جنگجویان برای جلوگیری از 14 روز در قرنطینه قوانین – گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de